PDA

View Full Version : سوال: ارور در هنگام اجراي ++turbo c

mirzajavad
سه شنبه 19 بهمن 1389, 03:23 صبح
سلام
وقتي برنامه ++turbo c را اجرا ميكنم با ارور زير كه در عكس گذاشتم مواجه ميشم
مشكل از چيه ؟

http://www.islamupload.ir/images/4fkhiulpfeao4hx8sf7.jpg

mirzajavad
سه شنبه 19 بهمن 1389, 04:07 صبح
چند تا جستجو زدم متوجه شدم كه مشكل واسه 16 بيتي بودن نرم افزاره كه روي ويندوز 32 بيتي من اجرا نميشه دوستان من هنوز ميخواهم استارت ++C رو بزنم دنبال يك محيط كد نويسي خوبم چيكار كنم vc++ چطوره ؟ آيا اين ide ها با هم فرق دارن يعني كامپايلرشون با هم فرقي نداره ؟ من PHP كار ميكنم و ميخوهم براي سيستمي برم دنبال ++C نظرتون چيه ؟ كمي منو راهنمايي كنين تا از سر در گمي در بيام ولي اكثرآ ميگن پايتون

.:saeed:.
سه شنبه 19 بهمن 1389, 06:55 صبح
چون همون طور که خودتون گفتید میخواهید استارت کار رو بزنید به نظر من visual studio خیلی برای شروع خوبه چون به نظرم ( چون با محیط های دیگه هم کار کردم ) خطا ها و هشدار ها رو به خوبی و به واضحی بیان میکنه در ضمن سیستم debugging ش هم که عالیه .
در ضمن سعی کنید سوالات جدید در تاپیک های جدید مطرح بشه تا بقیه هم استفاده کنند.

amin1softco
سه شنبه 19 بهمن 1389, 10:24 صبح
من تجربه ایی که داشتم روی ویندوز سون 64 بیتی بود که توربو سی اونجا اجرا نمی شد ولی این مشکل خیلی ساده حل می شه شما احتیاج به یک نرم افزار شبیه ساز محیط داس دارید که اسمش DOSBox0.73-win32-installer.zip

اینو که نصب کنید بعدش چندتا دستور لازمه که وارد کنید اگه توربو سی در درایو c شما باشه با این دستورات در داس باکس توربو سی اجرا می شه
mount c c:\

c:

cd tc

cd bin

tc
خیلی سادست تازه برای اینکه مجبور نباشید این دستورات رو هر بار اجرا کنید و فقط وقتی رو داس باکس کلیک می کنید اجرا بشه می تونید اینا رو در قسمت target وارد کنید مثل شکل زیر:

-c "mount c 'c:\'" -c "c:" -c "cd tc" -c "cd bin" -c "tc"

66084