PDA

View Full Version : چگونگی نگهداری موقت اطلاعات وارده توسط کاربر

Behrouz1985
سه شنبه 19 بهمن 1389, 16:55 عصر
با سلام
من یه برنامه حسابداری دارم می نویسم که رسیدم به ثبت سند.
حالا می خوام اطلاعات سرفصل ها رو که کاربر وارد می کنه، همه رو یکی یکی بگیرم و توی یه gridview نشون بدم تا موقعی که کاربر خواست سند رو ثبت کنه، کل این اطلاعات رو به عنوان یه سند البته در چند جدول مختلف درج کنم. حالا نه می تونم به gridview سطر جدید اضافه کنم، نه می تونم اطلاعات رو توی dataset ذخیره کنم و به عنوان datasource اون gridview استفاده کنم و...
هنگ کردم. لطفا کمک کنید

b.paseban
سه شنبه 19 بهمن 1389, 17:00 عصر
سلام دوست عزیز.
واسه چی نمیشه اضافه کنی؟
اگر مقادیر محدودن خوب بریزشون توی viewstate بعدش درج کن توی دیتا بیست.

Behrouz1985
سه شنبه 19 بهمن 1389, 17:04 عصر
سلام دوست عزیز.
واسه چی نمیشه اضافه کنی؟
اگر مقادیر محدودن خوب بریزشون توی viewstate بعدش درج کن توی دیتا بیست.
نه b.paseban جان
یه سری اطلاعات حسابداریه که باید در همون حال که اضافه می شن، به کاربر نشون داده بشن و به کاربر اجازه داده بشه تا هرچند تا سرفصل که می خواد ثبت کنه و بعد این سرفصلا شماره ردیف بخوره و الی آخر.

b.paseban
سه شنبه 19 بهمن 1389, 17:11 عصر
اگر می خواهی همزمان با وارد شدن اطلاعات اون رو به کاربر نشون بدی که باید از تکنولوژی های ajax ,jquery استفاده کنی

Behrouz1985
سه شنبه 19 بهمن 1389, 17:18 عصر
از updatepanel استفاده می کنم. ولی مشکل اینه که چطوری سطر جدید به gridview اضافه کنم!

b.paseban
سه شنبه 19 بهمن 1389, 17:21 عصر
باید گرید ویوتو بزاری توی updatepanel و اون رو بایندش کنی.البته توی رویداد اضافه کردن دیتا.

Behrouz1985
سه شنبه 19 بهمن 1389, 17:27 عصر
می شه بفرمایید به چی بایندش کنم؟ مشکل من همینه!
لطفا اول سوال رو بخونید و اگه راه حلی به ذهنتون می رسه کمک کنید. ممنون

HamidTatalo
سه شنبه 19 بهمن 1389, 18:45 عصر
نظر من اينه كه ميشه يه Data Table ايجاد كرد و اطلاعات رو به اون اضافه كرد . بعد Grid View رو به Data Table بايند كرد.

البته ميزان بهينه بودنش رو نمي دونم كه چقدر بهينه هستش

aliasghar2
سه شنبه 19 بهمن 1389, 21:40 عصر
سلام دوستان
شاید در حدی نباشم که نظری بدم ولی چون روی یه پروژه حسابداری کار کردم اطلاعاتی دارم
شما می تونید از یه متغیر list استفاده کنی و تو grid نشونش بدی بعد با froeach بریزیش تو بانکت