PDA

View Full Version : سوال: مشکل Datepicker با Compare validator

angle25
چهارشنبه 20 بهمن 1389, 22:36 عصر
سلام بر دوستان
من از یک dll به نام aspnetpersiandatepicker برای انتخاب تاریخ هام استفاده کردم و برای آنها از compare validator استفاده کردم.اگر تاریخ ها را به ترتیب صحیح بزرگتر/کوچکتر نسبت بهم وارد نکنم compare validator صحیح کار میکنه و پیغام مناسب رو میده اما در بعضی حالت ها که نمیدونم چه حالت هایی هست(مثلا وقتی اختلاف تاریخ ها روزهای زیادی مثلا 5-10و...باشد)با اینکه ترتیب تاریخ ها صحیح است اما باز هم compare validator کار میکند اما در این حالت صفحه postback میشود!!!در حالی که اگر validator فعال میشود صفحه نباید postback شود
کسی میدونه چطور میتونم مشکلم رو حل کنم؟مشکلم اینه که در حالتی که تاریخ ها صحیح هستند validator فعال نشود
ممنون از دوستان

angle25
شنبه 23 بهمن 1389, 08:08 صبح
تا حدودی فهمیدم که مشکل چی هست
مشکل از comparevalidator هست که وقتی می خواهد تاریخ ها را مقایسه کند(مقدار میلادی را مقایسه میکند)مثلا 2011/5/21 با 2011/12/20 مقایسه میشود به جای انکه 2011/05/21و2011/12/20 یعنی مشکل در مقایسه روز یا تاریخ های یک رقمی و دورقمی است
اگر دوستان میدونن که چطور این مشکل comparevalidator رو حل کنم ممنون میشم یا اگر نه کامپوننت دیگه ای که این مشکل رو نداشته باشه معرفی کنن
نکته اینکه من حتما میخوام از comparevalidAtor برای مقایسه استفاده کنم و سمت سرور نمیخوام چک کردن تاریخ رو انجام بدم
ممنون