PDA

View Full Version : سوال: VerticalAlignment چیدمان افقی عناصر

awwex2007
پنج شنبه 21 بهمن 1389, 15:50 عصر
سلام.
من میخوام عناصر داخل یک پنل رو بصورت عمودی چیدمان کنم(وسط چین).در wpf (ویندوز)یک کامپوننت پنل هست (stackpanel)که این قابلیت(VerticalAlignment) رو داره اما برای اینکه در صفحات وب هم همچین کاری رو بشه شبیه سازی کرد یا کنترل آماده یا خاصیتی برای اینکار وجود داشته باشه پیدا نکردم.
دوستان اگه ممکنه من رو راهنمایی کنند؟
راهی وجود داره؟
با تشکر.

Javad.Kashi
پنج شنبه 21 بهمن 1389, 17:20 عصر
سلام
اینکه برای verticalAlignment کامپوننتی وجود داشته باشد یا نه ، من بی اطلاع هستم ولی راهی که به ذهن من می رسد استفاده از css برای مدیریت verticalAlignment می باشد .

برای آموزش اینجا (http://www.w3schools.com/Css/pr_pos_vertical-align.asp)را کلیک کنید.
یا علی

awwex2007
پنج شنبه 21 بهمن 1389, 19:01 عصر
سلام.خیلی ممنون .واقعاً کارم رو را انداخت .این کد رو تا حالا تو سی اس اس ندیده بودم.
در نتیجه با این کد :

vertical-align:middle;عنصر نسبت به کانتینر والد چیدمان (به صورت عمودی بر خلاف معمول)مورد نظر رو که در اینجا وسط چین بود رو گرفت.

شاهرخ عشایری
جمعه 22 بهمن 1389, 15:31 عصر
دوست من شما زمانیکه برو روی کنترل مورد نظرتون کلیک می کنید از برگه ی Properties روی Style کلیک کنید و از اونجا می تونید تنظیمات موردنظرتون رو اعمال نمایید. کدی که از اینجا برای شما ایجاد میشه همون Css هست. یعنی اگر Css نمیدونید احتیاج به یادگیری Syntax اون رو ندارید و این امکان از VisualStudio مشکل شما رو برطرف میکنه.