PDA

View Full Version : حرفه ای: اشکال در باز کردن فایل rpt.

hossein2007
پنج شنبه 21 بهمن 1389, 15:47 عصر
با سلام
یه مشکل برای من بوجود اومده که اینجا مطرحش می کنم، خوشحال می شم اگه دوستان تجربیات خودشون رو در این باره بگن.
من دارم یه برنامه با C# 2008 می نویسم که شامل یک سری گزارش هست؛ این گزارش ها را با کریستال ریپورت می سازم. (در کریستال ریپورت برای نمایش فیلد های دیتابیس از شی DataSet ای که به این منظور ساختم کمک می گیرم.)

اما مشکلی که بوجود آمده:
برنامه من در شرکت به درستی باز می شه و کار می کنه، اما توی خونه وقتی می خوام فایل کریستال ریپورت(rpt.) رو باز کنم ویژوال استودیو این پیام رو به من نشون می ده.

66182

وقتی روی لینک آبی ... What information is کلیک می کنم صفحه زیر رو نشون می ده.

66186

لازم به توضیح هست که وقتی برنامه رو اجرا می کنم هنگام نمایش گزارش پیغام زیر رو دریافت می کنم:

66185

بازم یادآوری می کنم که این مشکل رو روی کامپیوتر شرکت ندارم و ضمن اینکه در گزارش از فونت های فارسی مثل B nazanin , BTitr هم استفاده کردم.
واقعا نمی دونم مشکل کجاست.

ممنون می شم اگه مشکل کار رو می دونید راهنمایی کنید.

m.soleimani
پنج شنبه 21 بهمن 1389, 17:15 عصر
از نصب بودن ویژوال استودیو و کریستال ریپورت و دیتابیس به صورت کامل روی کامپیوترت مطمئن هستی؟ با یه برنامه دیگه که دیتا بیس داره و گزارش گیری هم انجام میده یه تست بزن ببین جواب می‌ده. فکر کنم بیشتر با کریستال ریپورت مشکل داری به هر حال موفق باشی./

Sirwan Afifi
پنج شنبه 21 بهمن 1389, 18:34 عصر
با سلام
یه مشکل برای من بوجود اومده که اینجا مطرحش می کنم، خوشحال می شم اگه دوستان تجربیات خودشون رو در این باره بگن.
من دارم یه برنامه با C# 2008 می نویسم که شامل یک سری گزارش هست؛ این گزارش ها را با کریستال ریپورت می سازم. (در کریستال ریپورت برای نمایش فیلد های دیتابیس از شی DataSet ای که به این منظور ساختم کمک می گیرم.)

اما مشکلی که بوجود آمده:
برنامه من در شرکت به درستی باز می شه و کار می کنه، اما توی خونه وقتی می خوام فایل کریستال ریپورت(rpt.) رو باز کنم ویژوال استودیو این پیام رو به من نشون می ده.

66182

وقتی روی لینک آبی ... What information is کلیک می کنم صفحه زیر رو نشون می ده.

66186

لازم به توضیح هست که وقتی برنامه رو اجرا می کنم هنگام نمایش گزارش پیغام زیر رو دریافت می کنم:

66185

بازم یادآوری می کنم که این مشکل رو روی کامپیوتر شرکت ندارم و ضمن اینکه در گزارش از فونت های فارسی مثل B nazanin , BTitr هم استفاده کردم.
واقعا نمی دونم مشکل کجاست.

ممنون می شم اگه مشکل کار رو می دونید راهنمایی کنید.

یه بار محتویات پوشه Temp ویندوز ت رو پاک کن.

hossein2007
جمعه 22 بهمن 1389, 16:56 عصر
اول از توجهتون متشکرم.

ویژوال استادیو و کریستال نصب هست و حتی فرم های گزارش برنامه های دیگرم به درستی کار می کنند.
پوشه Temp رو هم یه بار پاک کردم درست نشد.

...