PDA

View Full Version : سوال: مخفی کردن process برنامه

unknown.unforgiven
پنج شنبه 21 بهمن 1389, 21:58 عصر
سلام
من بنا به دلایلی احتیاج دارم که process برنامم مخفی بشه. جست و جو که کردم متوجه شدم نمیشه process برنامه رو مخفی کرد، به همین خاطر به این فکر افتادم که یه جوری واسه برنامم محدودیت بذارم. تو رویداد form closed برنامم explorer رو kill کردم، ولی این کار یه مشکل تو برنامه من ایجاد میکنه اونم اینه که وقتی با استفاده از task manager برنامم رو end task میکنم دیگه برنامه سراغ رویداد form closed نمیره. حالا من دنبال روشی هستم که یا بتونم مشکل رویداد برنامه رو با task manager برطرف کنم یا اینکه بتونم process برنامه رو توی یه process دیگه مثل explorer مخفی کنم. یا به عبارتی دیگه برنامم جزوی از explorer بشه. از دوستان کسی هست که بتونه به من کمک کنه؟ (ترجیحاً برای مخفی کردن process در explorer)

ایمان اختیاری
جمعه 22 بهمن 1389, 10:21 صبح
خب دوست عزیز ..من قبلا روی این موضوع کار کردم.. می شه پروسس رو توی لیست پروسس ها مخفی کرد ولی برنامه های زیادی وجود داره که می تونه این پروسس ها رو ببینه و حتی ببنده ..
یکی از روش هایی که می تونه کار شما رو راه بندازه استفاده از هوک های سطح کاربر یا هوک های سطح هسته اس ..
هوک به متد یا تکنولوژیی گفته می شه که پیام های رد و بدل شده بین قسمت های مختلف یک سیستم نرم افزاری رو گوش می ده و بر اساس پیامی که براش طراحی شده واکنش از خودش نشون می ده ..
توی این لینک (http://barnamenevis.org/showthread.php?220856-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%87%D9%88%DA%A9-TerminatedProcess&highlight=)می تونید این موضوع رو بینید که به کمک دوستان عزیز به نتیجه ای که می خواستم رسیدم . در این پست نمونه برنامه ای هست که از بسته شدن پروسسی که شما مد نظرتونه جلوگیری می کنه
حالا اگه می خواید پروسس مخفی هم بشه بگید تا توی کدام بگردم ببینم نمونه براتون دارم .