PDA

View Full Version : سوال: ارسال ايميل مدت دار

mahdi1373
جمعه 22 بهمن 1389, 09:45 صبح
سلام. من مي خواهم ايميلي بفرستم كه بعد از مدتي خود به خود از inbox گيرندهپاك بشه. چطور بايد اين كارو بكنم؟

شاهرخ عشایری
جمعه 22 بهمن 1389, 10:26 صبح
سلام. من مي خواهم ايميلي بفرستم كه بعد از مدتي خود به خود از inbox گيرندهپاك بشه. چطور بايد اين كارو بكنم؟

سلام دوست من.
این امکان رو شاید بتونید ایجاد کنید اما به نظر من ایمیلهایی از این دست که قابلیت خود اجرایی داشته باشند توسط خود سرویس های ایمیل (مانند Gmail و Yahooو ...) به عنوان ایمیل های غیرمجاز (ویروس و یا تروجان...) شناخته خواهند شد.
موفق باشید.

mahdi1373
جمعه 22 بهمن 1389, 12:14 عصر
شايد كد خواصي فقط براي اين كار وجود داشته باشه تا ديگه يه عنوان وسروس شناخته نشه. چون من قبلا با چند تا سايت مواجه شدم كه وقتي توشون عضو ميشي, برات يه ايميل مدت دار ميفرستاد و مي گفت اين ايميل تا چند روز ديگه خود به خود پاك ميشه. حتي يادمه كه توي spam هم نمي رفت.

eshpilen
شنبه 23 بهمن 1389, 00:18 صبح
تاحالا همچین چیزی نشنیده بودم!
اما با ترفندهایی میشه کارهایی کرد و شاید اونی که میگی نظیر چنین ترفندهایی بوده. مثلا شما متن ایمیل رو بصورت یک تصویر درمیاری و تصویر رو روی سروری که کنترلش دست خودت باشه قرار میدی و بعد اون تصویر رو در یک ایمیل HTML بصورت تگ img قرار میدی. بعد خیلی راحته که هروقت بخوای میتونی تصویر پاک بشه یا چیز دیگری بجای متن اولیه نمایش داده بشه (مثلا پیام Expired). ضمنا اصلا نیازی نیست که تصویر رو خودت بسازی، یک برنامهء خودکار میتونه تصویر رو از متن تعیین شده تولید کنه در سمت سرور.