PDA

View Full Version : سوال: فرم ورود در VB.NET

tina.programer
جمعه 22 بهمن 1389, 12:49 عصر
من بازم اومدم :لبخند:

چطوری می تونم توی وی بی دات یه فرم ورود برای برنامم درست کنم که مثلاً مدیر یه سری دسترسی ها داشته باشه و کاربر هم یه سری دسترسی

alimanam
جمعه 22 بهمن 1389, 20:26 عصر
با سلام

چطوری می تونم توی وی بی دات یه فرم ورود برای برنامم درست کنم که مثلاً مدیر یه سری دسترسی ها داشته باشه و کاربر هم یه سری دسترسی

برای این کار میتونین در یک فایل که میتونه یه بانک اطلاعاتی باشه کاربران رو معرفی کنین و با مشخص کردن سطح دسترسی واسه هر کاربر اقدام به این کار کنین . مثلاً در بانک خودتون یه جدول به نام usertbl درست کنین بعد 2 تا فیلد به نام های userNm و userpass ایجاد کنین . مابقی اش هم که همش برنامه نویسی ساده است .....

موفق باشید /

tina.programer
سه شنبه 26 بهمن 1389, 23:27 عصر
من می خوام یه نمونه از این برنامه نویسی ساده رو شما قرار بدید :گریه:

alimanam
چهارشنبه 27 بهمن 1389, 15:51 عصر
با سلام

من می خوام یه نمونه از این برنامه نویسی ساده رو شما قرار بدید :گریه:متاسفانه اکثر کاربران عزیز دارن به سمتی پیش میرن که مثلاً اگه یه سوال دارن اول مطرح میکنن بعد که کسی میاد راهنمایی میکنه تشکر نمیکنن که هیچ همون سوال میشه یه پروژه :متعجب: بعد هم بازم به اون قانع نیست کم کم میشه یه ابر پروژه ( یعنی دوستان فقط در نقش یه درخواست کننده ظاهر میشن نه کدی مینویسن نه وقت واسه یاد گیری میزارن نه کار دیگه ایی انجام میدن )

خوب بعد از این همه حمله همه جانبه که واقعاً نیاز بود به عنوان یه کوچیکتر بدم , این نمونه کوچک رو واستون نوشتم و خواهش دارم که دوستان بیشتر وقت بزارن و نقش یه برنامه نویس رو بهتر ایفا کنن .

موفق باشید /

hosseinmolahosseiny
یک شنبه 15 بهمن 1391, 21:45 عصر
چرا رمز فایلو نگذاشتی