PDA

View Full Version : مشکل در استفاده از login در asp.net

Javad.Kashi
شنبه 23 بهمن 1389, 13:37 عصر
سلام به همه
من داشتم این فیلم آموزشی (http://www.barnamenevis.org/showthread.php?197215#post879310) برای Login را نگاه می کردم . در این فیلم بیان شده که برای ساختن Role ها و User ها از منوی Website گزینه ASP.NET Configuration را انتخاب کنید(البته من در از آنجایی که از Project استفاده می کنم نه از Website ، این گزینه را در منوی Project پیدا کردم) که در نهایت یک page باز می شود وقتی روی لینک Security کلیک کردم ، پروژه مانند فیلم ادامه پیدا نمی کند و در صفحه ی جدید این خطا را نشان می دهد:

There is a problem with your selected data store. This can be caused by an invalid server name or credentials, or by insufficient permission. It can also be caused by the role manager feature not being enabled. Click the button below to be redirected to a page where you can choose a new data store.
The following message may help in diagnosing the problem: Unable to connect to SQL Server database.

لطفا من را راهنمایی نمایید .با سپاس
یا علی

alonemm
شنبه 23 بهمن 1389, 14:06 عصر
باسلام:
همون طور که از متن خطا مشخص هست شما در ارتباط با پایگاه داده میباشد.
ارتباط با پایگاه داده رو چک کنید.

Javad.Kashi
یک شنبه 24 بهمن 1389, 20:14 عصر
همون طور که از متن خطا مشخص هست شما در ارتباط با پایگاه داده میباشد.
ارتباط با پایگاه داده رو چک کنید.
سلام
حالا سوال من اینه که در سیستم login خود asp.net بانک کجا قرار می گیرد و نحوه ساخت و مدیریت آن چگونه می باشد؟

یا علی

Javad.Kashi
دوشنبه 25 بهمن 1389, 19:28 عصر
لطفا یکی جواب من را بدهد ؟

actros
دوشنبه 25 بهمن 1389, 23:30 عصر
سلام
حالا سوال من اینه که در سیستم login خود asp.net بانک کجا قرار می گیرد و نحوه ساخت و مدیریت آن چگونه می باشد؟

یا علی

خودش یه دیتابیس با نام ASPNETDB.MDF تو پوشه App_Data می سازه.
ببین این خط رو تو قسمت <system.web> داری؟ اگه نداری اضافه کن.

<roleManager enabled="true" />

اگه درست نشد یه ریست کن بیا بالا ببین جواب میده یانه.
در هر صورت دیتابیس رو خودش می سازه نه شما.