PDA

View Full Version : سوال: افزودن تابع ها در اپلودسنتر

mey_reza
یک شنبه 24 بهمن 1389, 05:12 صبح
درود و عرض سلام خدمت برنامه نویسان
لطفا این لینک رو ببینید:
http://www.reiran.com/now/1

1-من میخوام تعداد ورودی های فایل رو از یکی به 7 فایل افزایش بدم. درحال حاضر فقط میشه 1 فایل رو اپلود کرد. میخوام افزایش بدم.

2- من میخوام ضمن اپلود فایل اپلود از طریق url هم قرار بدم.

لطـــــــــــــــــــــــ ــفا اگه کمکی از دستتون برمیاد دریغ نکنید.

sattaryekta
یک شنبه 24 بهمن 1389, 16:11 عصر
http://php.net/manual/en/features.file-upload.multiple.php

mey_reza
یک شنبه 24 بهمن 1389, 16:31 عصر
اقا خیلی ممنون. اگه اطلاعات بیشتری داشتید لطفا بهم بگید. مخصوصا اگه خیلی ساده باشه و از زبون و حرفه ی خودتون باشه. فایل این اسکریپتم هم خیلی سادست و جمعا تو 2 فایل خلاصه شده. اضافه کردن url رو هم توضیح بدید.

ممنون از اساتید و برنامه نویسان حرفه ای

amir001
دوشنبه 25 بهمن 1389, 11:50 صبح
برای اضافه کردن تعداد فایلها کار سختی نیست. تعداد فیلد های ورود فایلت را زیاد کن.

برای ارسال از طریق URL کارت کمی سخت میشه.

فکر میکنم باید با سوکت وصل بشی به اون URL و محتوای اون فایل را بگیری و در سرور ذخره کنی.

برای این کار یا کلاسهای آماده پیدا کن یا خودت بشین هدرهای HTTP و همچنین کار با تابع fsockopen() را یاد بگیر.

من یک کلاس آماده دارم که وقتی کاملش کنم در همین تالار قرارش میدم. فقط کافیه یک URL بهش بدی تا محتوایت اون URL را درون سرور برات بگیره.

amir001
دوشنبه 25 بهمن 1389, 11:54 صبح
من یک عکس درونش آپلود کردم کلی خطا داد.

Warning: imagecreatefrompng() [function.imagecreatefrompng]: '/home/reirann1/public_html/now/1/watermarks/' is not a valid PNG file in /home/reirann1/public_html/now/1/index.php on line 310

Warning: getimagesize(/home/reirann1/public_html/now/1/watermarks/.tmp) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/reirann1/public_html/now/1/index.php on line 106

Warning: imagecreatefrompng(/home/reirann1/public_html/now/1/watermarks/.tmp) [function.imagecreatefrompng]: failed to open stream: No such file or directory in /home/reirann1/public_html/now/1/index.php on line 146

Warning: imagesx(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/reirann1/public_html/now/1/index.php on line 147

Warning: imagesy(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/reirann1/public_html/now/1/index.php on line 148

Warning: imagecopy(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/reirann1/public_html/now/1/index.php on line 158

Warning: imagedestroy(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/reirann1/public_html/now/1/index.php on line 169

mey_reza
چهارشنبه 27 بهمن 1389, 20:46 عصر
اون خطاها رو بیخیال دوست من. اون خطاها در صورتی هست که تیک واترمارک کردن ارم رو نزنی که البته این مشکلش هیچی نیست و درست میکنم. فعلا مشکل همون مولتی فایل و url هست.ممنون از پاسخ هات:قلب:

mey_reza
یک شنبه 08 اسفند 1389, 14:23 عصر
:گیج: کسی بلد نبود یعنی؟

mey_reza
جمعه 13 اسفند 1389, 01:15 صبح
اینجا مدیری چیزی نداره جواب بده؟ کاربران که کسی جواب نداد:اشتباه:

binyaft
جمعه 13 اسفند 1389, 12:25 عصر
برای ذخیره از ادرس میتونی با Curl یا file_get_contents فایل رو بگیری و ذخیره کنی ;)
بهتره از Curl استفاده کنی چون بهینه تر هست

amir001
شنبه 14 اسفند 1389, 22:54 عصر
مهندس جواب من را نخوندی؟؟؟ به دردت نخورد؟؟

اگر خوندی بگو کجاش را متوحه نشدی تا توضیح بدم...