PDA

View Full Version : گفتگو: ایجاد گروه برای ترجمه کتاب Microsoft .NET 3.5 Application Development Foundation

ACorvinus
یک شنبه 24 بهمن 1389, 18:48 عصر
سلام دوستان.

MCTS - 70.536

مدت زیادی میشه در نظر داشتم گروهی تشکیل بدم که یه چند تا کتاب رو باهم بشینیم ترجمه کنیم که هم به درد این دنیامون بخوره و هم بدرد آخرت!!
نمیخوام مطلب زیادی در پستم بنویسم فقط میخواستم یادآور شم کتابی که برای ترجمه میخوام معرفی کنم، کتاب فوق العاده خوب و جزو کتب آموزشی میکروسافت تحت عنوان "بنیاد تهیه برنامه های کاربردی با دات نت فریم ورک 3.5".

اگر کسانی مایل به انجام این کار هستن لطفا به شماره "09372413499" یه پیامک بدن. من نمیخوام کاری که شروع می کنیم رو نصفه رها کنیم، پس اگه واقعا میتونین این کار رو انجام بدین اون موقع بیاین وسط.

برای ترجمه کتاب نیازی به داشتن مدرک TOEFL ندارین و اگه در حد متوسط انگلیسی شما خوب باشه میتونین در این گروه شرکت کنین. بدلیل اینکه سطح گرامر این کتاب خوبه و توسط میکروسافت تهیه شده.

برای تهیه این کتاب میتونین به این آدرس مراجعه کنین: www.persiadevelopers.com (http://www.persiadevelopers.com)

من برای شروع کار به 4 نفر احتیاج دارم که 3 نفرشون با کمک همدیگه کتاب رو فصل به فصل ترجمه می کنن و نفر چهارم نتایج ترجمه رو ویرایش و در یه قالب مشخص تهیه می کنه. (کار نفر چهارم کمی سخته چون من به شخصه رو این کار خیلی حساس هستم!!)

خب، اگه نظری، انتقادی دارین خوشحال میشم با یه پست اونو به من اطلاع بدین. در ضمن دلیل ترجمه این کتاب اینه که ابتدا با مفاهیم NET Framework 3.5. آشنا بشیم بعد بریم دنبال Win App یا Web App. و چون میکروسافت برای NET Framework 4.0. همچین کتابی ارائه نداده و مستقیم کتابهایی در مورد Win App و Web App و Service Communication App و در نهایت Data Access رو به عنوان بسته های آموزشی معرفی کرده من مجبور شدم همین نسخه رو توصیه کنم.

منتظر یاری سبزتان هستم چون اگه خدا بخواد میتونیم حداقل 3 فصل رو قبل عید ترجمه کنیم.

موبایل: 09372413499
آدرسهای پست الکترونیک: 7lac.Net@Gmail.Com و FredMCS@Live.Com