PDA

View Full Version : سوال: ساختن Help

sahar.ZP
یک شنبه 24 بهمن 1389, 22:28 عصر
اميدوارم اين تاپيك حذف نشه:افسرده:
هرچي تو سايت گشتم چيزي در باره ساختن Help براي برنامه پيدا نكردم و همينطور تغيير آيكون فايل Exe!اينكه بخوام شكل فايل exe رو تغيير بدم!
اگر دوستان بتونن كمك كنن ممنون ميشم:ناراحت:

payman_xxp
یک شنبه 24 بهمن 1389, 23:05 عصر
سلام
به غیر از روشهای ساده و مبتدی مثل قراردادن توضیحات برنامه و راهنما در فرمتهای ورد یا pdf یا htmlو ... شما میتونید از نرم افزارهای حرفه ای زیر هم استفاده کنید:
Help And Manual ، PowerCHM ، winCHM

در مورد آیکون فایل اجرایی هم برید به پراپرتی سولوشن اونجا مسیری که آیکون مورد نظر هست رو وارد کنید، حالا اگه پروژه بیلد بشه فایل اجرایی آیکونش تغییر میکنه.

موفق باشید.

sahar.ZP
جمعه 29 بهمن 1389, 21:31 عصر
خب اگه شما ميتونين كمك كنين من يه Help براي برنامم بسازم.هرچي سرچ ميزنم تو اين سايت چيزي پيدا نميكنم:ناراحت:

reza2012
شنبه 30 بهمن 1389, 00:03 صبح
من هم با Help And Manual ، PowerCHM ، winCHM
موافقم یه سرچ کنین تو گوگل آموزشها شم میتونی پیدا کنی

payman_xxp
شنبه 30 بهمن 1389, 08:02 صبح
خب اگه شما ميتونين كمك كنين من يه Help براي برنامم بسازم.هرچي سرچ ميزنم تو اين سايت چيزي پيدا نميكنم:ناراحت:
سلام
حتما کمک میکنیم.
اول بگید چی مد نظرتون هست؟
میخواید help برنامه چجوری باشه؟
شاید اصلا لازم نباشه از این برنامه ها استفاده بشه و فقط با یه statusStrip کارتون راه بیوفته و یا داشتن یه فرم توضیحات واسه هر فرم بتونه کارو راه بندازه.
موفق باشید.

sahar.ZP
شنبه 30 بهمن 1389, 21:28 عصر
فقط يه Help براي برنامه!مثلا Help ماشين حساب رو بخوام براي برنامم استفاده كنم!ميدونم بايد پسوند فايل Help بايد .chm باشه!
حالا اگر بخوام فايل Wordاي كه خودم نوشتم رو به عنوان Help برنامه استفاده كنم,چطور بايد اينكار رو انجام بدم؟!اگر لطف كنيد هر دو روش رو به من بگيد ممنون ميشم:ناراحت: