PDA

View Full Version : سوال: تقسیم کردن صفحه به چند قسمت

mohammadyaser
دوشنبه 25 بهمن 1389, 11:26 صبح
سلام به دوستان
من در یک صفحه می خوام 3 صفحه(بنر-ورود-صفحه دلخواه) دیگر رو include کنم .برای این کار نمی خوام از فریم ها استفاده کنم چون باعث بالا رفتن حجم سایت میشه همچنین صفحه زیبایی خودشو از دست میده.من از جدول هم نمی تونم استفاده کنم چون در تمام صفحاتم صفحه بنر و ورود ثابت اند ولی با زدن دکمه بخش وسط باید تغییر کنه .
کسی از دوستان هست که راه حل خوبی داشته باشه یا یک نمونه بزاره
پیشاپیش ممنون

amir001
دوشنبه 25 بهمن 1389, 12:42 عصر
هر قسمت را درون یک صفحه PHP قرار بده و بعد به ترتیب اونها را درون صفحه اصلی incude کن. با تابع include("filename");

mohammadyaser
دوشنبه 25 بهمن 1389, 12:56 عصر
هر قسمت را درون یک صفحه PHP قرار بده و بعد به ترتیب اونها را درون صفحه اصلی incude کن. با تابع include("filename");

ممنون از پاسختون ولی شما منظور بنده رو متوجه نشدین اگه ممکنه یکبار دیگه سوال منو بخونید.این کد رو هم ضمیمه می کنم شاید کمک کنه
<table border="1" width="100%" border="#ffffff">
<tr><td colspan="2"><?php include("index.php");?></td></tr>
<tr>
<td width="85%" ><?php include("frm-14.php") ?></td>
<td width="15%"><?php include("userlogin.php") ?></td>
</tr>
</table>

amir001
دوشنبه 25 بهمن 1389, 13:13 عصر
میخواهید از فریم استفاده نکنید و یک دکمه در سایت باشه که با زدن اون فقط قسمت وسط سایت تغییر کنه و منوها و بنر ها باقی بمونند؟؟؟

mohammadyaser
دوشنبه 25 بهمن 1389, 13:45 عصر
میخواهید از فریم استفاده نکنید و یک دکمه در سایت باشه که با زدن اون فقط قسمت وسط سایت تغییر کنه و منوها و بنر ها باقی بمونند؟؟؟

دقیقا دوست من:تشویق:

amir001
دوشنبه 25 بهمن 1389, 14:17 عصر
خب با همین کاری که گفتم صفحه ات را تقسیم کن به چند صفحه مختلف.

همشون را درون یک صفحه با تابع include وارد کن.

حالا هر قسمت را خواستی تغییر بدی با آجاکس یک درخواست میدی به صفحه مربوط به اون قسمت و اطلاعات جدید را جایگزین قبلیها میکنی.

اگر میخواهی تمام صفحه رفرش نشه و فریم را هم دوست نداری ، تنها راهی که داری همین هست که از آجاکس استفاده کنی.

mohammadyaser
دوشنبه 25 بهمن 1389, 14:40 عصر
ممنون امکان داره یک نمونه برام بزاری؟