PDA

View Full Version : paypal

peymanjon
سه شنبه 26 بهمن 1389, 12:45 عصر
سلام به دوستان...
من می خوام از paypal در سایت خودم برای نقل و انتقال مالی استفاده کنم(سفارش مشتری)
الان که به سایت www.paypal.com رفتم دیدم طبق معمول ایران تو لیست کشور های خودش نداره البته من یک ایمیل بهشون زدم تا ببینم چه راه حلی جلوی پام می گذارند.
آیا از دوستان کسی چنین کاری قبلا انجام داده ، لطفا اگه اطلاعاتی دارید که به من کمک میکنه حتما بگید چون من واقعا نمی دونم چجوری این درخواست را پیاده سازی کنم.اگر راه های اجرایی دیگهای سراغ دارید که میتونم به مشتری پیشنهاد بدم با روش کارش بگید
ممنون از توجهتون

omidghadiri
سه شنبه 26 بهمن 1389, 21:27 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید

4سال پیش یک سایتی طراحی کرده بودم که متعلق به یک شرکت واردات صادرات فرش در سوئد بود و اونها قبلا خودشون پنل از PayPal گرفته بودن ولی مراحل کار رو عرض میکنم:

1-داشتن حساب Visa کارت.
2- داشتن یک حساب واقعی درPayPal که در رده قانونی شده Bussiness باشه.که فکر میکنم در حدود 400.06$ باشه.
3- پرداخت حق پنل که بعد از قانونی شدن و شناختن شما از نظر منع قانونی باشه. فکر میکنم حدود 100$ باشه.

شما گفته بودین که با آیپی ایران فرستادین ، این اشتباه محض هست چون به محض اینکه آی پی شمارو ببینن اصلا نگاه نمی کنن به ایمیل شما.

موفق باشید.

peymanjon
چهارشنبه 27 بهمن 1389, 00:43 صبح
خوب الان به نظر شما دوستان من چه راهی را برای این مشتری که می خواد خرید آنلاین برای خارج از ایران بذاره بگم؟

omidghadiri
چهارشنبه 27 بهمن 1389, 09:04 صبح
باسلام

دوست عزیز ، تنها راه برای اینکه مشتری شما این کارو بتونه انجام بده اینه که ، از کشورهای همسایه مثل دبی یا ترکیه یا آذربایجان که نزدیکترین شهرها هستند خودشون یا به واسطه یکی از شرکتهای مخصوص این کارکه به شما این کارتها و حسابها را افتتاح میکنند خرید کنید و به اونها برای واگذار کردن این جورکارها استفاده کنید.
پس از عملیات ثبت و افتتاح حساب شما باید با اکانتهای v----P**N (وی پی ان ) با اونها مکاتبه کنید و ازاونها مراحل کاررو جویا بشید که خودشون کاملا راهنمائیتون میکنن.

موفق باشید.

Javad.Kashi
چهارشنبه 27 بهمن 1389, 10:30 صبح
سلام دوستان
در این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?55176) در مورد پرداخت در بانک های خارجی بحث شده که آقای بهروز راد یک pdf از paypal معرفی کردند که فکر می کنم خیلی به درد بخوره .موفق باشید

یا علی