PDA

View Full Version : آموزش ازکجاآغاز شود

6raya1043
دوشنبه 07 شهریور 1384, 10:03 صبح
من کم و بیش در اکسس کار میکنم و کتابهایی هم مطالعه کردم گفته میشود زبان ویژوال بیسیک خیلی نزدیک به آن است می خواهم بدانم آموزش زبان فوق ازکجا باید آغاز شود مطالبی درمورد حلقه و عملگرها و نوع دادها و ازاین قبیل را باآنها آشنایم اماکاربرد توابع و سایر ... رانمیدانم
ممکن است مرحله مرحله آشنایی با مطالب را یکی توضیح دهد که ابتدا باید ازکجا آغاز و سپس طی چه مراحلی ادامه دهم؟

sarami
دوشنبه 07 شهریور 1384, 10:39 صبح
از کتاب های آموزشی vb و جهت database از آموزش DAO و ADO استفاده کنید

6raya1043
دوشنبه 07 شهریور 1384, 13:17 عصر
ممنونم ازتوجه شما

SH_Zahra
سه شنبه 15 شهریور 1384, 22:43 عصر
سلام
من میخوام تازه کار با اکسس را شروع کنم اما نمی دونم چطوری این کارو انجام بدم البته ویزوال بیسیک کار کردم با کمک دوستان خیلی چیزا یادگرفتم اما در مورد اکسس هم نیازمند کمک هستم لطفا یه کمکی هم به من بکنید

mohammadgij
چهارشنبه 16 شهریور 1384, 10:21 صبح
ببین ساده ترین و در عین حال بهترین کتابی که من دیدم (نظر شخصی منه) برای مبتدیان اکسس، کتاب راهنمای برنامه نویسی Access 2 هستش. آره اکسس 2- نه اکسس 2000 یا Xp یا .....
توی این کتاب (اگه گیر بیارید) کلی تابع و ... و طرز کار کردن با اکسس رو به زبان کاملا روان توضیح داده.
سی دی های آموزشی هم خیلی خوبه.
برنامه نویسیش هم تقریبا همون vb با این تفاوت که محیطشون فرق میکنه و vb مزیت هایی داره که اکسس به پاش هم نمی رسه.

sarami
چهارشنبه 16 شهریور 1384, 18:36 عصر
برنامه نویسیش هم تقریبا همون vb با این تفاوت که محیطشون فرق میکنه و vb مزیت هایی داره که اکسس به پاش هم نمی رسه.
مقایسه این دوتا کار درستی نیست چون هرکودمشون برا کار خواصی طراحی شدن

SH_Zahra
چهارشنبه 16 شهریور 1384, 21:11 عصر
ببین ساده ترین و در عین حال بهترین کتابی که من دیدم (نظر شخصی منه) برای مبتدیان اکسس، کتاب راهنمای برنامه نویسی Access 2 هستش. آره اکسس 2- نه اکسس 2000 یا Xp یا .....
توی این کتاب (اگه گیر بیارید) کلی تابع و ... و طرز کار کردن با اکسس رو به زبان کاملا روان توضیح داده.
سی دی های آموزشی هم خیلی خوبه.
چشم ....حتما کتابش و یا سی دی آموزشی اونو تهیه میکنم

ممنونم

یه سوال کار اصلی اکسس چیه؟

6raya1043
شنبه 19 شهریور 1384, 15:23 عصر
من راهنمای جامع استفاده کردم کمک زیادی کرد
ضمنا کتاب پرسش وپاسخ اکسس 97 هم کمک زیادی میکند

vbapr2005
شنبه 19 شهریور 1384, 17:15 عصر
میشه راجع به همین کتابه که کمک زیادی کرده بیشتر توضیح بدی؟

Navid7h
شنبه 19 شهریور 1384, 21:23 عصر
قبل از استفاده از Access یا هر Database دیگری سعی کنید مطالبی درباره Database Design مطالعه کنید و با مفاهیم اولیه آشنایی پیدا کنید.
بعد دیگه فرقی نمیکنه Access باشه یا ... چون شما مفاهیم رو میدانید و تسلط نسبی به طراحی هم دارین فقط باید کار کردن با محیط رو یاد بگیرید.
موفق باشین

vbapr2005
شنبه 19 شهریور 1384, 22:29 عصر
و برای اون شما چی رو پیشنهاد میکنید؟