PDA

View Full Version : سوال: استفاده از ابزاری برای نمایش سوالات

archDevil
جمعه 29 بهمن 1389, 09:54 صبح
با سلام خدمت شما دوستان واساتید عزیز
می خوام توی یه سایت که در اون یه سری سوال های خاص برای کاربران فرستاده می شه واون سوال ها هم توی پایگاه داده ذخیره می شه یه قالب نمایشی شبیه به مکانی که توی این سایت برای نمایش سوال ها استفاده می شه درست کنم اما نمی دونم که چطور تمام سوال ها رو باید توی قالب های متوالی نمایش بدم
امید وارم که منظور منو متوجه شده باشید ممنون می شم اگه کسی منو راهنمایی کنه

b.paseban
شنبه 30 بهمن 1389, 15:31 عصر
سلام دوست عزیز.
شما باید از کنترل های نمایش داده ای مثل grid view و datalist و ... استفاده کنی.

archDevil
یک شنبه 01 اسفند 1389, 11:35 صبح
سلام دوست عزیز.
شما باید از کنترل های نمایش داده ای مثل grid view و datalist و ... استفاده کنی.
با سلام ممنون دست عزیز از راهنمایی شما اما من می خواست که نمایش سوالات در یک قالب گرافیکی باشه شبیه همین سایت خدمون(برنامه نویس)که سوالات هر تاپیک رو توی یه قالبی گرافیکی که دارای یه سری امکانات و مشخصات از جمله :نویسنده سوال تعداد پست ها و تعداد تشکر ها و ... هست نمایش بدم بازم از شما ممنون که لطف کردین و پاسخ دادید اگه تونستید ممنون می شم که به من بگید چطور توی این قالب گرافیکی سوالات رو نمایش بدم؟
با تشکر

b.paseban
یک شنبه 01 اسفند 1389, 11:46 صبح
خواهش میکنم.
این کار رو با item template درون gridview انجام میدین.شما باید توی culomn های gridview یه itemtemplate درج کنی و بعد از اون برای نمایش طرح دلخواه خودتون استفاده کنید موقع درج تگ جدید داخل itemtemplate میبینید که همه کنترل ها رو میشه داخل itemtemplate درج کرد و نحوه طراحی هم بستگی به خودتون داره که چکار میخواهید بکنید.این سایت اومده یه header template و یه قالب اصلی برای اینکار در نظر گرفته که توی اون قالب صفحه به دو نیم تقسیم شده که شما میتونید برای این کار از div استفاده کنید.برای هر دیتایی هم یه کمنترل مخصوص گذاشته.یه مقدار با خود gridview کار کنین میبینی که کار زیاد سختی نیست.
موفق باشین.

mahdi1373
یک شنبه 01 اسفند 1389, 17:48 عصر
سلام،
usercontrol هم انتخاب بدی نیست. میتونید از اون استفاده کنید و به هر تعداد که خواستید زیر هم توی صفحه تون اضافه کنید.

Mostafa_Dindar
یک شنبه 01 اسفند 1389, 20:07 عصر
سلام , برای اینکار میتونید از کنترل های GridView , Repeater , ListView استفاده کنید . ولی از اونجایی که شما میخواهید کنترل بیشتری بر روی Markup داشته باشید , Repeater گزینه بهتری به نظر میرسد .

لطفا در این مورد جستجو بفرمائید .

archDevil
دوشنبه 02 اسفند 1389, 18:48 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستانی که لطف کردن و جواب دادن ممنون اگه لطف کنین درباره استفاده از Data Gride برام توضیح بدین و چطوری یک استایل دلخواه رو براش درست کنم ممنون می شم .
اگر هم شد یه مثال بزنین دیگه خیلی خیلی ممنون می شم.
با تشکر از همه دوستان