PDA

View Full Version : FlexGrid 8.0 در دانت نت

mahsa.admin
شنبه 30 بهمن 1389, 11:52 صبح
با سلام خدمت اساتيد:
من قبلا از کامپونت FlexGrid 8.0 در وبي 6 استفاده ميکردم بدون هيچ مشکلي امروز در يک برنامه خيلي خيلي مهمي در وبي دات نت 2008 خواستم از اين استفاده کنم ولي پيغام مطابق شکل زير ميايد ايا اصلا وبي دات نت اين کامپونت نميشناسد ؟ من حتي در سيستم 32 اينهارو ريجستر هم کردم ولي بازم نميشود ويندوز من سون هست

alimanam
شنبه 30 بهمن 1389, 13:57 عصر
با سلام

این مشکل تنها به خاطر این رخ میده که کامپوننت به درستی رجیستر یا به عبارت صحیح تر :متعجب: البته در اینجا ( ایران ) ک . ر ک نبودن کامپوننت هست . موفق باشید /

mahsa.admin
یک شنبه 01 اسفند 1389, 00:25 صبح
باتشکر ازشما
این ورژن که من دارم نسخه کاملی هست ومن چندین بار در وبی 6 تست کردم ومشکلی نداشت ودر وبی نت هم فکر کنم ریجستر درست کردم ولی بازم پیام ریجستر میدهد اصلا در وبی نت امکان استفاده از این کامپونت هست ایا شما تست کردین؟
لطفا راهنمایی کنید بد جور به مشکل خوردم

alimanam
یک شنبه 01 اسفند 1389, 00:39 صبح
با سلام

این ورژن که من دارم نسخه کاملی هست ومن چندین بار در وبی 6 تست کردم ومشکلی نداشت ودر وبی نت هم فکر کنم ریجستر درست کردم ولی بازم پیام ریجستر میدهد اصلا در وبی نت امکان استفاده از این کامپونت هست ایا شما تست کردین؟

بله من از این کامپوننت در چندتا پروژه استفاده کردم مشکلی نداشت اینم ورژنی که استفاده کردم ComponentOne.Studio.for.WinForms.2010.v3.0 موفق باشید ./

mahsa.admin
یک شنبه 01 اسفند 1389, 08:47 صبح
باتشکر از راهنمایی شما
علی اقا این کامپونت رو چطور میشه تهیه کرد میشه نسخه کاملو دانلود کرد یا باید خرید اگه میشه خریداری کرد شما کسی رو میشناسید بفروشه؟
خیلی گیر این کامپونت هستم