PDA

View Full Version : فیلتر کردن download در Domain Server

vatal
دوشنبه 07 شهریور 1384, 19:37 عصر
با سلام
با فرض داشتن تعدادی کلاینت و سرور 2003 تحت domain
به چه شکل میتوان برای کلاینت ها تعیین کرد که فرمت خاصی رو بتونند download کنند !

Lus
سه شنبه 08 شهریور 1384, 06:22 صبح
با دامین server نمیشه همچین کاری کرد. نیاز به یه
Firewall, Winrout Firewall داری که تو پالیسی هاش تعیین کنی که کاربران چه فرمتی رو نمیتونن دانلود
کنن. بهتره شما بگی که الان تو چه وضعیتی هستی و چه انتظاری از شبکه داری تا بتونیم بیشتر راهنماییت کنیم

aliabad
سه شنبه 08 شهریور 1384, 09:24 صبح
سلام منم توی یه شبکه ای هستم که همین مشکلو دارم ولی من بر عکس نمی تونم دانلود کنم میخواستم یه راهی هم جلو پای من بذارین که چطوری از این زندان بیرون بیام و بتونم دانلود کنم

vatal
سه شنبه 08 شهریور 1384, 12:15 عصر
با تشکر از شما !

همون طور که گفتم .... من میخوام که کلاینتها بر فرض نتونن فرمت exe رو download کنند ؟

Lus
سه شنبه 08 شهریور 1384, 13:57 عصر
جواب شما رو باید آقای گلادیاتور بدان چون ایشون با ISA کار کردن.

mhjb
سه شنبه 08 شهریور 1384, 18:36 عصر
آقای LUS من تا حالا چند بار بر روی چند سرور Kerio winrout Firewall نصب کردم ولی هر موقع نصب کردم کلاینت‌هام دیگه نتونستند به سرور لاگین کنند حتی پالیسیهایی رو هم که می‌زارم کار نمی‌کنه. فکر می‌کنم باید یه کار خاصی رو بکنم تا مشکل حل بشه. اگه میشه کمکم کنید.

vatal
چهارشنبه 09 شهریور 1384, 12:58 عصر
بالاخره من چیکار کنم ................... !؟

najeeb
پنج شنبه 10 شهریور 1384, 00:06 صبح
می تونید با نصب ISA مشکلتونو حل کنید.

Lus
پنج شنبه 10 شهریور 1384, 07:51 صبح
سلام. kerio رو رو دامین کنرلّر نصب کردین ؟
یه پرینت سکرین از تغیرات kerio بگیرین و برام میل کنید.
soplixx@yahoo.com
تو پست بعدی میگم از طریق kerio چه جوری مشکل دانلود رو هم حل کنید
فرک کنم جمعه صبح پست بدم

mhjb
پنج شنبه 10 شهریور 1384, 10:43 صبح
سلام
آره من اونو روی دومین نصب کردم. البته منظورتون رو از تنظیمات نفهمیدم چون خیلی تنظیمات داره. ولی فکر کنم منظورتون این صفحه اش باشه.

Lus
جمعه 11 شهریور 1384, 07:38 صبح
salam baray limit kardan karbaran baray daanlud file az server hay HTTP, FTP dar keriu kaafi hast ke dar FTP, HTTP Ruls ye rol jadid tarif konid va begid ke FTP Rule General Tab If user accessing the FTP server is ---> any user And the FTP server is --> any server Action --> Deny Advance Tab Content ---> taghir bedin be chizi ke mikhaiin ye hamchin rooli ham vase HTTP server ha bayad tarif konid.

mhjb
شنبه 12 شهریور 1384, 07:43 صبح
خیلی ممنون آقای LUS. ولی توی ستینگ‌های HTTP یه همچین چیزی نیست. چیز‌هایی که گفتید در مورد FTP درست است. در ضمن من منتظر تاپیک شما در مورد Kerio هستم.

vatal
شنبه 12 شهریور 1384, 19:47 عصر
دوستان عزیز ............ بالاخره من متوجه نشدم چکار کنم ؟

من بد جوری گیر این موضوع هستم ..... ممنون میشم یه راه حل مطمئن به
من بدید ؟