PDA

View Full Version : سوال: استفاده از کامپوننت های Dexpress

mehrdad85
یک شنبه 01 اسفند 1389, 11:25 صبح
سلام
دوستان برای درست کردن منو و چیزایی از این قبیل چه مجموعه کامپوننت هایی را پیشنهاد میکنید؟

اگه از مجموعه کامپوننت های Dexpress بخایم استفاده کنیم گذاشتن اون روی سرورکه احیانا مشکلی براش پیش نمیاره؟
اخه من از چند نفری اینطوری شنیدم که چون این کامپوننت ها free نیستن استفاده از crack اونا هم بستگی به نسخه crack دارهد خیلی وقتا جواب میدن خیلی وقتا هم بعد از چند روز یا حداکثر یکی دو ماه دیگه کار نمیکنن
میخواستم ببینم شما اطلاعاتی در این زمینه دارید که کمکم کنین؟

سوال دیگم هم اینه که واسه استفاده از اونا باید از طریق add reference اقدام کرد و خودشون اتوماتیک به tool box اضافه میشن؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

IranVisual
یک شنبه 01 اسفند 1389, 20:29 عصر
بهترین مجموعه باید telerik باشه میشه به مزیت پشتیبانی کامل از Rigth To Left اون اشاره کرد ، و .... میتونی تو سایتش ببینی . البته DevExpress هم خوبه ولی برای هر وب سایت باید لایسنس بخری ولی telerik یک بار میخری و نامحدود استفاده می کنی حتی اگه ورژن جدید بیاد هم فرقی نمی کنه .
تو اینترنت نسخه های Telerik وجود داره اصلا هم کرک نمی خواد ، تو ،Toolbox کلیک راست می کنی Choose Item رو انتخاب می کنی و Dll مربوطه رو اظافه می کنی و خودش تو ToolBox کامپوننت هاشو لیست می کنه و هر کدوم رو که به صفحه اضافه کنی خودش Refrence می ده .
تمامی ابزارها و اسکین های telerik همشون تو یک فایل Dll ذخیره می شن حدود 14 مگ که دیگه نیاز به هیچ گونه کار اظافی هم نیست .
تو این سایت کامپوننت های Telerik رو می فروشه persiadevelopers.com
البته یه بار بخر واسه عمری راحت می شی پکیج های جدیدش هم کامپوننت های asp.net ، ویندوز ، سیلورلایت و .. به همراه آموزش و سورس حدود یک میلیون و .... می ایسته .
موفق باشی

Slytherin
یک شنبه 01 اسفند 1389, 22:43 عصر
بهترین مجموعه باید telerik باشه میشه به مزیت پشتیبانی کامل از Rigth To Left اون اشاره کرد ، و .... میتونی تو سایتش ببینی . البته DevExpress هم خوبه ولی برای هر وب سایت باید لایسنس بخری ولی telerik یک بار میخری و نامحدود استفاده می کنی حتی اگه ورژن جدید بیاد هم فرقی نمی کنه .
تو اینترنت نسخه های Telerik وجود داره اصلا هم کرک نمی خواد ، تو ،Toolbox کلیک راست می کنی Choose Item رو انتخاب می کنی و Dll مربوطه رو اظافه می کنی و خودش تو ToolBox کامپوننت هاشو لیست می کنه و هر کدوم رو که به صفحه اضافه کنی خودش Refrence می ده .
تمامی ابزارها و اسکین های telerik همشون تو یک فایل Dll ذخیره می شن حدود 14 مگ که دیگه نیاز به هیچ گونه کار اظافی هم نیست .
تو این سایت کامپوننت های Telerik رو می فروشه persiadevelopers.com
البته یه بار بخر واسه عمری راحت می شی پکیج های جدیدش هم کامپوننت های asp.net ، ویندوز ، سیلورلایت و .. به همراه آموزش و سورس حدود یک میلیون و .... می ایسته .
موفق باشی

این سایتی که معرفی کردید نسخه های Telerik رو به صورت اوریجینال می فروشد؟
یعنی صرفا همان 15 یا 20 تومان برای خرید همچین چیزی قیمت واقعی اش هست؟

IranVisual
دوشنبه 02 اسفند 1389, 02:11 صبح
قیمت واقعیش که نیست ، ظاهرا یکی میاد میخره و کپی می کنه میفروشه . اخه کنترلهای telerik دو نوع هستن یا terial که یه پیغام میده یعد چند تا PostBack یا نسخه اصلی که هیچ گونه مشکلی نداره و می تونی تو نامحدود سایت استفاده کنی بدون ثبت لایسنس و ...

fahime17
دوشنبه 02 اسفند 1389, 19:08 عصر
سلام
ببخشید خواستم ببینم کسی با کنترل هایweb chart control و aspxpivotgrid از این کامپوننت کار کرده یا نه؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

mehrdad85
سه شنبه 03 اسفند 1389, 07:29 صبح
دیگه کسی نظری نداره؟

aserfg
سه شنبه 03 اسفند 1389, 07:40 صبح
بهترین مجموعه باید telerik باشه میشه

دوست عزیز برای ساخت منو و کارهای ساده از کامپوننت استفاده نکنید . زمانی از کنترل استفاده کنید که انجام اون کار براتون خیلی خیلی مشکل باشه . و یا اصلا مقدور نباشه چون این کنترلها خصوصا telerik بسیار سرعت سایت رو پایین می آره .
اما بعضی کنترلهاش واقعا لازمه آدم داشته باشه مثلا برای ساخت چارت داینامیک یا گرید ویو بسیار پیشرفته devexpress با قابلیتهای بسیار زیاد .
من در صورتی که اجبار باشه و وقت لازم برای پیاده سازی نباشه کنترلهای devexpress رو پیشنهاد می کنم . برای کرک حق با شماست معمولا جواب نمی ده مثلا بعد از نصب کنترلها به toolbar ویژوال استودیو اضافه می شن و بعد از کرک دیگه کار نمی کنن ولی راه حلش ساده است . پیدا کردن اسمبلی های مربوط به هر کنترل !! به صورت دستی .
موفق باشید

mehrdad85
سه شنبه 03 اسفند 1389, 07:49 صبح
سلام
دوست عزیز منظورتون از پیدا کردن اسمبلی های مربوط به هر کنترل !! به صورت دستیچیه؟
میشه بیشتر توضیح بدین؟

مرسی

aserfg
سه شنبه 03 اسفند 1389, 10:01 صبح
وقتی کنترل رو از toolbox دراگ می کنید روی فرم refrence های مربوط به اون کامپوننت (اسمبلی ها یا همون فایلهایdll) به پروژه خود به خود اضافه می شن . خوب بعد از کرک چون با خطا مواجه می شین مجبورین کنترلها رو حذف کنید. خوب حالا مثلا می خواین گرید ویو رو اضافه کنید :

<%@ Register assembly="DevExpress.Web.ASPxGridView.v8.3, Version=8.3.3.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=5377c8e3b72b4073" namespace="DevExpress.Web.ASPxGridView" tagprefix="dxwgv" %>
و بعد گرید ویو رو

<dxwgv:ASPxGridView ID="ASPxGridView1" runat="server"
DataSourceID="SqlDataSource1" AutoGenerateColumns="False">
</dxwgv:ASPxGridView>

daffy_duck376
سه شنبه 03 اسفند 1389, 10:57 صبح
سلام
دوستان برای درست کردن منو و چیزایی از این قبیل چه مجموعه کامپوننت هایی را پیشنهاد میکنید؟

اگه از مجموعه کامپوننت های Dexpress بخایم استفاده کنیم گذاشتن اون روی سرورکه احیانا مشکلی براش پیش نمیاره؟
اخه من از چند نفری اینطوری شنیدم که چون این کامپوننت ها free نیستن استفاده از crack اونا هم بستگی به نسخه crack دارهد خیلی وقتا جواب میدن خیلی وقتا هم بعد از چند روز یا حداکثر یکی دو ماه دیگه کار نمیکنن
میخواستم ببینم شما اطلاعاتی در این زمینه دارید که کمکم کنین؟

سوال دیگم هم اینه که واسه استفاده از اونا باید از طریق add reference اقدام کرد و خودشون اتوماتیک به tool box اضافه میشن؟

ممنون میشم راهنمایی کنین
برای منو بهتره از jquary استفاده کنی.

اگه با setup نصب کنی خودشون توی toolbox میان اگه نه dll داشته باشی باید خودت زحمت بکشی.
ولا من که تاحالا استفاده کردم کسی دستگیرم نکرده و سایت هم به کوری دشمنان اسلام up هست !!!!!!!!!!!!!:شیطان:
ضمنا من با اون کنرل چارت کار کردم خیلی باحاله اما برای کشیدن نمودار حرفه ای میخوای بکشی به اینجا (http://zedgraph.org/wiki/index.php?title=Main_Page) یه سر بزن
ضمنا کنترل های telerik با وجود ساپورت راست به چپ ایراد بزرگی دارن اون هم سنگین بودن نسبت به کنترل های dev هست!

aserfg
سه شنبه 03 اسفند 1389, 11:16 صبح
ضمنا من با اون کنرل چارت کار کردم خیلی باحاله اما برای کشیدن نمودار حرفه ای میخوای بکشی

حرفه ای ترین چارتها رو می شه با کنترل شرکت component art کشید . کولاکه ...:چشمک:

mahsa.n
سه شنبه 03 اسفند 1389, 16:25 عصر
قیمت واقعیش که نیست ، ظاهرا یکی میاد میخره و کپی می کنه میفروشه . اخه کنترلهای telerik دو نوع هستن یا terial که یه پیغام میده یعد چند تا PostBack یا نسخه اصلی که هیچ گونه مشکلی نداره و می تونی تو نامحدود سایت استفاده کنی بدون ثبت لایسنس و ...
اگه از نسخه trial استفاده بشه ، بعد از آپلود سایت به غیر از پیغام ، مشکل دیگه ای نداره؟

mahsa.n
یک شنبه 08 اسفند 1389, 13:38 عصر
کسی نیست جواب منو بده؟

aserfg
یک شنبه 08 اسفند 1389, 13:48 عصر
اگه از نسخه trial استفاده بشه
چرا trial نسخه کرک شدش یه خورده اولش بد قلقی داره ولی قابل حله .

mahboube
یک شنبه 12 تیر 1390, 15:36 عصر
دوستان كسي ميدونه چطوري component art رو كركش كنم؟