PDA

View Full Version : حذف يك ركورد از gridview به صورت منطقي

mohsen_namad
یک شنبه 01 اسفند 1389, 13:44 عصر
با سلام من ميخواستم يه سري اطلاعاتي كه توي گرايد ويو نشون ميدم رو بدون اينكه از منبع اصلي حذف بشه فقط از توي گرايد ويو حذف بكنم. چطوري مي تونم اين كارو بكنم؟:متفکر:

b.paseban
یک شنبه 01 اسفند 1389, 14:07 عصر
با سلام .
شما میتونی این کار رو با findcontrol انجام بدی و بری به اون سطر و ستون مورد نظر خودتون اونو حذف کنی.

mohsen_namad
یک شنبه 01 اسفند 1389, 14:36 عصر
سلام ، ببخشيد يه لطفي مي كنيد كد انجام اين كارو برام بزاريد . واقعيت نميدونم بايد چيكار كنم؟

b.paseban
یک شنبه 01 اسفند 1389, 15:10 عصر
فزض کنید شما میخواهید یه label رو hiden کنید این لیبل توی سطر 2 و ستون 3 قرار داره شما به این صورت عمل میکنید:

Label Label_ID = (Label)GridViewID.Rows[2].Cells[3].FindControl("Label_ID");

شما با این کار به این کنترل دسترسی پیدا میکنید و بعد از اون میتونید visible این کنترل رو false کنید.

توی گوگل میتونی به نمونهی کاربردی بیشتری برسی:http://www.google.com/search?q=find+controll+in+gridview#hl=en&pwst=1&&sa=X&ei=lPRgTf3HHoeq8QOk0OxZ&ved=0CBIQvwUoAQ&q=find+control+in+gridview&spell=1&bav=on.1,or.&fp=b5fc6a07c812d0bf

mohsen_namad
یک شنبه 01 اسفند 1389, 15:43 عصر
با تشكر ، ولي من مي خوام كنار هر ركوردگرايد ويوم يه link button بزارم كه وقتي كاربر روي اون كليك كرد اون ركورد به صورت منطقي حذف شه ؟ من فقط نميدونم چطوري ميشه يه ركورد رو به صورت منطقي حذف كرد

A.S.Roma
یک شنبه 01 اسفند 1389, 16:37 عصر
در صورتی که گریدتون صرفا" جهت نمایشه و کار دیگه ای انجام نمیده پیشنهاد می دم با REpeater خودتون یه چیزی شبیه به گرید بسازید و با JavaScript عملیات حذف ( منطقی ! ) رو انجام بدید.