PDA

View Full Version : سوال: iframe پنهان در php

pcbrain
یک شنبه 01 اسفند 1389, 19:34 عصر
سلام دوستان

من ميخواستم يك صفحه اي كه پر از كلمه كليديه را توي سايت خودم لود كنم توي صفحه اول
ميخواستم يه جوري باشه كه هيچ كاربري اونو نبينه ولي گوگل ايندكس كنه
ديده بودم خيلي از سايت ها اين كارو ميكنند

شنيدم با دستورات iframe اين كارو انجام ميدند
كسي بلده

ادرس سايتم
www.djdownload.ir
ادرس اون صفحه
www.djdownload.ir/curl/index.php
در ضمن از وردپرس استفاده ميكنم

Mr FTHEL
یک شنبه 01 اسفند 1389, 22:17 عصر
برای کلمات کلیدی میتونی از متا استفاده کنی
برای گوگل هم میتونی از نقشه:چشمک:

hamiii
دوشنبه 02 اسفند 1389, 11:08 صبح
نیازی نیست از راههای عجیب و غریب استفاده کنی یا سعی کنی سر گوگل شیره بمالی چون اگه بفهمه خیلی بد میشه و ممکنه برای همیشه دامینت رو بلاک کنه.
اگه از وردپرس استفاده میکنی افزونه all in seo رو نصب کن سایتت رو از لحاظ سئو به اندازه کافی بهینه می کنه.

ولی اگه روی روش خودت اصرار داری میتونی کلماتی رو که میخوای توی تگ h1 قرار بدی(چون از لحاظ سئو ارزش بیشتری داره) و برای اینکه دیده نشه از display:none تو استایلش استفاده کنی.

ضمنا iframe ها ارزش زیادی در موتورهای جستجو ندارند.سعی کن ازشون استفاده نکنی.
موفق باشی

Mr FTHEL
دوشنبه 02 اسفند 1389, 21:44 عصر
نیازی نیست از راههای عجیب و غریب استفاده کنی یا سعی کنی سر گوگل شیره بمالی چون اگه بفهمه خیلی بد میشه و ممکنه برای همیشه دامینت رو بلاک کنه.
اگه از وردپرس استفاده میکنی افزونه all in seo رو نصب کن سایتت رو از لحاظ سئو به اندازه کافی بهینه می کنه.

ولی اگه روی روش خودت اصرار داری میتونی کلماتی رو که میخوای توی تگ h1 قرار بدی(چون از لحاظ سئو ارزش بیشتری داره) و برای اینکه دیده نشه از display:none تو استایلش استفاده کنی.

ضمنا iframe ها ارزش زیادی در موتورهای جستجو ندارند.سعی کن ازشون استفاده نکنی.
موفق باشی
ببخشید برای اسپم
اما بگم که متا و نقشه یکی از بهترین راه ها هست و سر گوگل هم شیره نمیماله نقشه هم که مال خود گوگل هست:چشمک:

hamiii
سه شنبه 03 اسفند 1389, 00:01 صبح
ببخشید برای اسپم

اختیار داری دوست عزیز اسپم چیه.

اما بگم که متا و نقشه یکی از بهترین راه ها هست و سر گوگل هم شیره نمیماله نقشه هم که مال خود گوگل هست:چشمک:

اندکی سوئ تفاهم شد.این تاپیک خطاب به سوال دوستمون در مورد iframe بود نه به شما.من باید نقل قول میزدم که برداشت اشتباه نشه.
من سعی کردم در تکمیل حرف شما این تاپیک رو بزنم.:لبخندساده:
البته کار اصلی افزونه مذکور تنظیم درست متاتگهاست.

پوزش.
موفق باشی