PDA

View Full Version : چگونگی دانلود Norton internet security + یک سوال

CPPDeveloper
دوشنبه 02 اسفند 1389, 23:09 عصر
سلام عزیزان..

من می خوام2011 Norton Internet Security نسخه آزمایشی رو از سایت خودش دانلود کنم اما ایران در لیست تحریم هست.. چطور این کار رو بکنم؟
سایت های دیگه مثل Cnet هم لینک می دن به سایت اصلی.. و همون صفحه تحریمی ها :لبخندساده:
به این سایتهایی که کرک کردند هم نمی تونم اعتماد کنم.. فقط نسخه اصلی می خوام..
یک نرم افزار چیلتر هم دارم که سرعت دانلود خیلی پایینه با اون، در حد چهار،پنج کیلوبایت..

یک سوال هم از کسانی که ازش استفاده می کنند دارم، در مورد Update.. چطور هست، برای Update که تحریم نیستیم؟

و پیشاپیش تشکر

محسن شامحمدی
سه شنبه 03 اسفند 1389, 19:35 عصر
من می خوام2011 Norton Internet Security نسخه آزمایشی رو از سایت خودش دانلود کنم اما ایران در لیست تحریم هست.. چطور این کار رو بکنم؟تا بحال از fastun.com استفاده کرده اید؟
این سایت یک پر/ا/ک/س/ی هستش که همونطور که می دونید ایشون اول صفحه رو دانلود می کنه بعد می فرسته واسه شما.
دیگه اینطوری اون سایت شما رو با آی پی دانمارک می شناسه.
البته جالبیش اینه که ف/ی/ل/ت/ر/ی/ن/گ رو دور نمی زنه ولی سایت هایی که تحریممون کردن به راحتی گول می خورن!
و آخرین و بهترین نکته هم اینه که هیچ تاثیری توی سرعت اینترنت نداره

حمید محمودی
سه شنبه 03 اسفند 1389, 21:56 عصر
سلام،

میتونید از VPN استفاده کنید.

Alireza_Salehi
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 08:54 صبح
سلام عزیزان..

من می خوام2011 Norton Internet Security نسخه آزمایشی رو از سایت خودش دانلود کنم اما ایران در لیست تحریم هست.. چطور این کار رو بکنم؟
سایت های دیگه مثل Cnet هم لینک می دن به سایت اصلی.. و همون صفحه تحریمی ها :لبخندساده:
به این سایتهایی که کرک کردند هم نمی تونم اعتماد کنم.. فقط نسخه اصلی می خوام..
یک نرم افزار چیلتر هم دارم که سرعت دانلود خیلی پایینه با اون، در حد چهار،پنج کیلوبایت..

یک سوال هم از کسانی که ازش استفاده می کنند دارم، در مورد Update.. چطور هست، برای Update که تحریم نیستیم؟

و پیشاپیش تشکر
محصولات سیمانتک از لحاظ آپدیت مشکلی ندارند، فقط این NIS 2011 که شما می خواهی نصب کنی تا به حال کرک نشده است، و فقط با trial reset فعال می ماند. می توانید به جای آن Symantec Endpoint Protection 12 را نصب کنید که قابلیت های مشابهی دارد (البته خیلی مثل NIS 2011 خوشگل نیست) ولی تقریبا همان قابلیت ها را دارد. کرک هم نمی خواهد.
برای دانلود هم می توانید سایت های دانلود فارسی را جستجو کنید.

CPPDeveloper
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 11:06 صبح
تشکر از تمام دوستان بابت راهنمایی :لبخندساده:

Mehdi Naderi
یک شنبه 08 اسفند 1389, 22:21 عصر
من از NortonInternet Security 2011 استفاده میکنم از سایت های اشتراک نرم افزار دانلود کردم و بعد از نصب این نسخه مدت 15 روزه تا 15 روز آپدیت شد و بعد از اون با اجرا کردن یک فایل ریست تبدیل به نسخه 120 روزه شده که مرتب آپدیت میشه یعنی تو صفحه میاد که مثلا 10 دقیقه و یا دو ساعت قبل آپدیت شده و مشکل نداره
حالا یه سوال دارم
از کجا بدونم که واقعا آپدیت میشه؟

Alireza_Salehi
دوشنبه 09 اسفند 1389, 06:48 صبح
من از NortonInternet Security 2011 استفاده میکنم از سایت های اشتراک نرم افزار دانلود کردم و بعد از نصب این نسخه مدت 15 روزه تا 15 روز آپدیت شد و بعد از اون با اجرا کردن یک فایل ریست تبدیل به نسخه 120 روزه شده که مرتب آپدیت میشه یعنی تو صفحه میاد که مثلا 10 دقیقه و یا دو ساعت قبل آپدیت شده و مشکل نداره
حالا یه سوال دارم
از کجا بدونم که واقعا آپدیت میشه؟
وقتی میگه آپدیت شده یعنی شده.