PDA

View Full Version : سوال: اجرای یک دستور در زمان خاص

mohsenaminzare
دوشنبه 02 اسفند 1389, 23:47 عصر
می خوام یک دستور در زمان های خاص به طور مخفی اجرا شه . مثلا هر شنبه ساعت 2 یک فایل در درایو C ایجاد شه بدون اینکه کاربر بفهمه.(یعنی UI هم نداشته باشه)

mohsenaminzare
سه شنبه 03 اسفند 1389, 19:05 عصر
کسی اطلاعی نداره؟ فکر کنم بتونم از background worker استفاده کنم. دوستی هست بتونه کمک کنه؟

mo.jalilian
سه شنبه 03 اسفند 1389, 23:46 عصر
میتونی یک برنامه بسازی که opacity فرمهاش صفر باشه که همون بدون UI میشه و این برنامه رو به عنوان یک task به سیستم طرف اضافه کنی و توی کدها هم از یک تایمر استفاده کنی که به صورت دوره ای تاریخ و زمان رو مقایسه کنه

m_kalantar.cs
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 09:38 صبح
میتونی یک برنامه بسازی که opacity فرمهاش صفر باشه که همون بدون UI میشه و این برنامه رو به عنوان یک task به سیستم طرف اضافه کنی و توی کدها هم از یک تایمر استفاده کنی که به صورت دوره ای تاریخ و زمان رو مقایسه کنه
درود دوست عزیز
من قبلا این کار را کردم ولی آنتی ویروس(kaspersky 2008) اون رو به عنوان ویروس تشخیص داد و پاکش کرد.
به نظر من می تونی یه برنامه console application بنویسی و اون روتوی startup قرار بدی
اگه می شه بیشتر توضیح بدید .میخواید این برنامه چه کاری براتون انجام بده

mohsenaminzare
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 16:30 عصر
کاری که دقیقا می خوام انجام بشه اینه که :
1) برنامه autoran باشه یعنی با اجرای سیتم عامل تو حافظه مقیم باشه تا خاموش کردن سیستم و همینطور ادامه پیدا کنه...
2) درزمانهای تعیین شده کار بخوصوصی را انجام بده . مثلا اگر در درایو c فایل موقتی هست آنها رو پاک کنه

m.soleimani
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 17:49 عصر
بهتره بری دنبال یادگیری سی و سی++ برای نوشتی این‌جور برنامه‌ها. ولی اگر اسرار داری فعلن انجامش بدی یه batch file مشخص بنویس و برای این که نمایشی نداشته باشی دستور echo off@ را به ابتدای دستور خودت اضافه کن. در کل اون نتیجه را که در نظر داری نمی‌ده و فقط محض آزمایش کردن هست می‌تونی با اضافه کردن به فایل AutoExec.bat یه فایل را در زمان اجرای سیستم‌عاملت صدا بزنی که البته به راحتی هم می‌شه جلوش را گرفت موفق باشی./

AlgorithmX
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 19:27 عصر
// سلام!

یک فایل در درایو C ایجاد شه بدون اینکه کاربر بفهمه.
دوست عزیز اگر سیستم میزبان برنامه شما از ویندوز 7 استفاده کنه باید برنامه شما به صورت Admin اجرا بشه (به دلیل این که درایو C ، درایو سیسم عامله و محافظت از اون مهمه!); که در این صورت هم Windows Action Center از شما Yes/No می پرسه ، که در نتیجه اگر کاربر اجزازه نده ، ساخت این فایل غیر ممکن میشه!

میتونی یک برنامه بسازی که opacity فرمهاش صفر باشه که همون بدون UI میشه
میشه از دستور های دیگه هم استفاده کرد که آنتی ویروس گیرنده: (بپا تو رویداد فرم لود نزاری!)

this.Hide();
یا
this.Visible = false;

توی کدها هم از یک تایمر استفاده کنی که به صورت دوره ای تاریخ و زمان رو مقایسه کنه
اگه کاربر حواسش به سرعت سیستم باشه برنامت لو میره! (چرا راه دور؟؟ Task Manager که برنامتو نشون میده!)
و اگر کاربر ساعت یا تاریخ سیستمش رو تغییرش نده ، دستورت اجرا میشه!

1) برنامه autoran باشه یعنی با اجرای سیتم عامل تو حافظه مقیم باشه
2) درزمانهای تعیین شده کار بخوصوصی را انجام بده . مثلا اگر در درایو c فایل موقتی هست آنها رو پاک کنه

1) اگه برنامت جای ثابتی داشته باشه ریجستری بهترین انتخابه! (چون میشه مقداری تعیین کرد که سیستم در حالت Safe Mode هم برنامتو اجرا کنه!)
2) اجرای این کار هم نیازمند رعایت کردن پاسخ اول منه!

// موفق باشی!