PDA

View Full Version : گفتگو: مناسب ترین دستگاه gsm modem در بازار

mohammadian7
سه شنبه 03 اسفند 1389, 12:31 عصر
سلام
من دارم یه برنامه با استفاده از کامپوننت شرکت mcore مینویسم میخواستم بدونم بهترین gsm modem موجود در بازار کدام است و اینکه قیمت و توانایی هاش رو هم بگید.

mohammadian7
سه شنبه 03 اسفند 1389, 13:38 عصر
کدوم یکی از اینا خوبه
edge
dlink
wavecom
کلا چند پیامک میشه در دقیقه فرستاد.

Mahbod Rad
سه شنبه 03 اسفند 1389, 19:43 عصر
سلام
من با دستگاههای تاتونگ و جی ام و ویو کم کار کرده ام همه خوب کار میکنند
بستگی به این داره که دستگاه شما PDU را ساپورت کنه. معمولاً اکثراً بین 600 تا 900 پیام را در ساعت ارسال میکنند. به تبلیغات دروغین 4000 هزار پیام در ساعت توجه نکن
دستگاههای ویو کم و مابقی چینی های در این رده حدود 85 تا 100 هزارتومن قیمت دارند
دستگاه جی ام بین 110 تا 120 هزارتومن قیمت داره
تاتونگ بین 130 تا 140 هزارتومن قیمت داره
دو دستگاه آخری منبع تغذیه یشان آداپتور است اما اولی ها از یو اس بی تغذیه میشوند این موضوع یک مزیت دارد چون در زمانی که با لپ تاپ کار میکنی نیاز به برق نداری اما یک عیب هم داره که اون هم اینه بعضی ها معتقدند در زمان ارسال پیامک دستگاه آمپر زیادی میکشه و به برد کامپیوتر آسیب میرسونه. از طرف دیگه به دلیل نزدیکی دستگاه به کامپیوتر در زمان ارتباط با شبکه مخابرات امواج آن روی کامپیوتر تاثیر میگذارد.
البته دستگاههایی هم وجود دارند که مانند کارت صدا داخل خود کامپیوتر نصب میشود با حدود قیمت 70 هزار تومان
کلاً در بازار میتوانی مودمهایی به قیمت 60 هزارتومان به بالا تهیه کنی.
در هنگام تهیه مودم به این موضوع که دستگاه به پورت سریال وصل میشه یا یو اس بی هم توجه کن و در موردش تصمیم بگیر
میتونی یک سر به سایت زیر بزنی و یک برنامه رایگان را هم دانلود کنی که با کامپوننتهای ام کور و کایلیکس نوشته شده است
www.Abshar-System.ir (http://www.Abshar-System.ir)
موفق باشی

nathan
شنبه 07 اسفند 1389, 12:25 عصر
من با دو دستگاه زيمنس و سيمكام كار كردم واقعاً عالين!! اگه اطلاعات بيشتر مي خواين از طريق پيام خصوصي فقط

mohammadian7
شنبه 07 اسفند 1389, 15:24 عصر
بالاخره یک دستگاه زیمنس mc39i با پورت usb گرفتم.
از دوستان بابت راهنماییهاشون ممنونم.
موفق باشید.