PDA

View Full Version : گفتگو: نظر شما !

hamiii
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 07:13 صبح
با تشکر از دوستانی که وقت گذاشتن و نظر دادن.
به دلیل مشکل هاست مجبورم تاپیک رو ببندم.
موفق و موید باشید.

drstrike
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 08:47 صبح
سلام...
عالیه، فقط دو سه تا مورد دیدم که اگه عوض کنید خیلی بهتر میشه (از نظر من):
- شکل تاریخ به صورت میلادی هستش؛ یعنی به صورت ماه/روز/سال نوشته شده. جای روز و ماه عوض شه بهتره.
- توی هدر دکمه "خانه" همیشه فعاله (به صورت نارنجی رنگ). به نظر من یا این کارو انجام ندید یا برا صفحه دکمه مربوط به خودش فعال شه. مثلا تو صفحه "درباره" دکمه "درباره" فعال باشه.
- ماژول جستجو رو اغلب تو هدر میزارن. شمام هم رنگ جماعت باشید، فک کنم بهتر باشه :لبخندساده:

hamiii
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 11:22 صبح
ممنون دوست عزیز
شکل تاریخ رو درست میگین باید عوضش کنم.

منوی header درست کار میکنه ولی چون بقیه لینکها کاذبه(هنوز ایجاد نشدن) تو هر صفحه ای که بری هنوز "خانه" فعاله.که با افزودن صفحات مربوط به لینکهای منو این مورد برطرف میشه.

-فرم سرچ رو اول توی هدر گذاشته بودم بعد جاش رو عوض کردم.چون فقط مطالب همون باکس پایینی قراره عوض بشه و تقریبا محتوای اصلی وبسایت توی این باکس هستش.ولی گفته شما هم درسته،شاید توی هدر برای کاربران جای آشناتری باشه.

ممنون که وقت گذاشتین

میلاد قاضی پور
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 14:44 عصر
عالیه . فقط پایین اسکرول افتاده ها ... یعنی از طراح سایت به این نازی بعیده که اونو رعایت نکنه .
بعد آدم احساس میکنه ستونها موازنه نشدن. یک سمت خلوت تر به نظر میرسه . بعد در مورد رنگ بندی هم چیزی که به نظرم میاد اینه که در استفاده از رنگ خاکستری اسراف شده . درسته باید تو یه طیف باشن اما تیره تر یا روشن تر باشن زیباتر به نظر میرسه ولی کلا خوبه نمیشه ایراد خاصی گرفت که اینا به چشم میاد . موی اندر شیر خالص زود پیدا می شود ...

hamiii
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 16:44 عصر
ممنون میلاد جان
منظورت رو از اسکرول دقیقا متوجه نشدم.شاید مرورگرهامون با هم فرق میکنه. البته تقریبا نمایشش تو ie6 به بالا و ff یکسانه.

موازنه ستونها هم احتمالا با افزایش محتوا یه کمی بهتر بشه.ولی فکر کنم اگر به گفته شما یه باکس دیگه تو سایدبار اضافه بشه یه کمی بهتر بشه.

در استفاده از رنگ خاکستری اسراف شده .
اینو قبول دارم.یه کمی تو انتخاب ترکیب رنگی مناسب لنگ میزنم. به عبارتی ذوق هنری درست و حسابی ندارم:لبخند:

میلاد جان از اینکه وقت گذاشتی واقعا ممنونم.

m.soleimani
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 17:40 عصر
خیلی کند بالا اومد
در مورد لینک به صفحاتی که هنوز طراحی نشدن و اضافه نشدن بهتره توی نویگیشن بارش هممون مطلب مورد نظر های‌لایت بشه و توی یه متن ساده توضیح داده بشه که صفحه مورد نظر در حال حاضر در دسترس نیست یا در حال به روز رسانی می‌باشد
فکر کنم الان استفاده از jquery گزینه مناسب‌تری هست برای طراحی سایت « نظر شخصی هست »
رنگ بندی نامناسب
به هر حال خسته نباشی برای تجربه بد نیست موفق باشی./

hamiii
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 17:52 عصر
ممنون دوست عزیز

در مورد لینک به صفحاتی که هنوز طراحی نشدن و اضافه نشدن بهتره توی نویگیشن بارش هممون مطلب مورد نظر های‌لایت بشه و توی یه متن ساده توضیح داده بشه که صفحه مورد نظر در حال حاضر در دسترس نیست یا در حال به روز رسانی می‌باشد

بیشتر به محتوا مربوط میشه تا طراحی.

فکر کنم الان استفاده از jquery گزینه مناسب‌تری هست
جی کوئری خوبه ولی برای زمانی که بهش نیاز باشه.همینجوری که به قول شما دیر میاد بالا یه فایل 60 کیلوبایتی هم ضمیمه بشه که دیگه ...

رنگ بندی نامناسب
بله،باید توی رنگ بندی یه تجدید نظری بشه.

m.soleimani (http://barnamenevis.org/member.php?54159-m.soleimani) جان ممنون از اینکه وقت گذاشتی و جواب دادی.موفق و موید باشی دوست عزیز

drstrike
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 21:38 عصر
منظورت رو از اسکرول دقیقا متوجه نشدم.شاید مرورگرهامون با هم فرق میکنه. البته تقریبا نمایشش تو ie6 به بالا و ff یکسانه.

اسکرول یعنی نوار لغزنده! :لبخند:. البته من اول با کروم لود کردم سایت مشکل اسکرول نداشت، الان با IE 8 و FF 3.0.7 نگاه کردم دیدم اقا میلاد درست میگه.

موازنه ستونها هم احتمالا با افزایش محتوا یه کمی بهتر بشه.ولی فکر کنم اگر به گفته شما یه باکس دیگه تو سایدبار اضافه بشه یه کمی بهتر بشه.

بلاکهای سمت راست یه خورده Width شون زیاد نیست؟؟

راستی اون "دوستان" و "مطالب پربادید" و "تماس با ما" و... به صورت بلاک در سمت چپ یا راست بزارید، به نظرم بهتره

hamiii
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 22:06 عصر
اسکرول یعنی نوار لغزنده!
ممنون،معادل فارسیشو درست نمیدونستم:چشمک:
البته drstrike (http://barnamenevis.org/member.php?51076-drstrike) جان شاید منظور میلاد اسکرول افقی بوده.!

بلاکهای سمت راست یه خورده Width شون زیاد نیست؟؟

راستی اون "دوستان" و "مطالب پربادید" و "تماس با ما" و... به صورت بلاک در سمت چپ یا راست بزارید،

اینجوری هم میتونه یه ترکیب خوب باشه.البته من زیاد اصراری ندارم طرحم شبیه به طرح های معمول باشه.(هر چند این مدلی هم کم نیست.)

drstrike (http://barnamenevis.org/member.php?51076-drstrike) جان،ممنون که بازم وقت گذاشتی.

Slytherin
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 23:43 عصر
تو قسمت مطالب محبوب (اون پایین) به نظر من بکگراند سفید ستاره های امتیاز یکم بد شده، اگر بی رنگ باشه یا بکگراندش یه رنگ دیگه ای باشه شاید بهتر بشه...

Slytherin
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 23:45 عصر
راستی من از گوگل کروم 7 استفاده می کنم، برای من هم کمی اسکرول افتاده.

chaown
پنج شنبه 05 اسفند 1389, 01:08 صبح
good فقط اون slidshow یی که گذاشتی رو معمولا زمانی میذارن که از عکسهاش به عنوان لینک استفاده شه.
ولی همین که از div به جای table استفاده کردی خوبه.

حالا شما یه کمک به من بکن:
اگه قسمت آخرین مطالب رو با php نوشتی بهم بگو چطور میتونم وقتی رویه یه لینک کلیک می کنم کله متن از دیتابیس خونده شه و نمایش داده شه.

hamiii
پنج شنبه 05 اسفند 1389, 06:42 صبح
تو قسمت مطالب محبوب (اون پایین) به نظر من بکگراند سفید ستاره های امتیاز یکم بد شده، اگر بی رنگ باشه یا بکگراندش یه رنگ دیگه ای باشه شاید بهتر بشه...
کاملا درسته.حتما باید تغییرش بدم.فکر کنم بهتره کلا بک گراندشو حذف کنم.

ممنون Slytherin (http://barnamenevis.org/member.php?163489-Slytherin) جان

hamiii
پنج شنبه 05 اسفند 1389, 06:47 صبح
راستی من از گوگل کروم 7 استفاده می کنم، برای من هم کمی اسکرول افتاده.

جالبه ،چنتا از دوستان گفتن اسکرول میندازه،ولی برای من اسکرول نداره.من هم از کروم 7 استفاده میکنم.

البته کروم معمولا برای صفحاتی که از absolute استفاده میکنن یه اسکرول میندازه.

بازم ممنون که وقت گذاشتی.

hamiii
پنج شنبه 05 اسفند 1389, 06:55 صبح
اون slidshow یی که گذاشتی رو معمولا زمانی میذارن که از عکسهاش به عنوان لینک استفاده شه.

کاملا درست میفرمایین،معمولا اینجوریه.ولی تو کاربردی که این سایت قراره داشته باشه اسلایدها تمام پیام رو خودشون میرسونن و توضیحات اضافه ای براشون در نظر گرفته نشده.(قرار نیست آخرین مطالب نمایش داده بشن توش،فقط 5 تا اسلاید ثابت که خدمات رو سریع و خلاصه معرفی کنن.)

با این وجود یه لینک توضیحات بیشتر هم تو گوشه سمت چپ پاییین قرار دادم که فکر کنم منظور شما رو برآورده میکنه.

اگه قسمت آخرین مطالب رو با php نوشتی بهم بگو چطور میتونم وقتی رویه یه لینک کلیک می کنم کله متن از دیتابیس خونده شه و نمایش داده شه.
من از وردپرس استفاده کردم.خودم برنامه نویسی نکردم.

chaown (http://barnamenevis.org/member.php?168244-chaown) عزیز،لطف کردی. از وقتی که گذاشتی ممنون.

s2/mri
پنج شنبه 05 اسفند 1389, 09:38 صبح
به نظر من عالیه
ولی اینکه ساختی نشون میده که بهتر از اینم میتونی کار کنی
امیدوارم موفق باشی
من با IE8 و FF3.6.13 و safari نگاه کردم