PDA

View Full Version : سوال: استفاده از jquery Wizrad در ASP.NET

smh_5800
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 14:15 عصر
سلام
از دوستان گرامی کسی استفاده از jquery Wizrad در ASP.NET کار کرده. لطفا کمک کنید.
چند نکته :
من این فرم را که ملاحظه می کنید به صورت ساده در ASP.NET با زبان VB طراحی کردم , که شامل
۱- تصویر امنیتی که یک کامپونت است , می باشد. تا زمانیکه کد صحیح وارد نشود به سرور چیزی ارسال نمی شود که پس از زدن دکمه ارسال چک می شود
۲- در مورد فیلد های اجباری و کد ملی و ایمیل نیز از کد های موجود جاوا اسکریپت استفاده کردم
کد ملی --> یک عدد ۱۰ رقمی است
ایمیل --> به صورت معتبر , یعنی ساختار فرمت ایمیل باشد -->AAAAAAA@BBBBB.CCCC
۳-تصویر ارسالی از نظر حجم و فرمت نیز بررسی می شود , چنانچه مناسب بود به سرور ارسال می شود , البته چک کردن حجم و فرمت تصویر پس از زدن دکمه ارسال چک می شود
۴- اگر تصویر مناسب نبود در صفحه علت را چاپ می کنم
-----------------------------------------------------------------------
اما در مورد نمونه ارسالی:
۱- در مرحله ۱ تا زمانیکه کاربر چک باکس تایید را تیک دار نکرده نتواند به مرحله ۲ برود
۲- در مرحله ۲ پس از فشردن دکمه ارسال پردازش ها انجام شود و اتوماتیک به مرحله سوم هدایت شود (فکر کنم بشود چک کردن فیلد های اجباری و عددی بودن کد ملی و ایمیل معتبر را با همان کد هایی که دارم انجام دهد) در ضمن در این مرحله دکمه "مرحله بعدی " باید غیر فعال شود که توضیحات را در فایل می توانید ببینید
۳- در مرحله ۳ کاربر گزارشی از اطلاعات وارد شده در مرحله ۲ و لیست پیام ها و خطا ها را می بیند.

نکته : من از این نمونه در asp.net اومدم استفاده کنم اما تا درصفحه form قرار می دهم همیشه در مرحله ۱ باقی می ماند

---------------------------------------------------------------------
در پایان از اینکه سر شما را درد آوردم عذرخواهی کرده و امیدوارم با راهنمایی شما این کار را انجام دهم.
باز هم ممنون.

smh_5800
یک شنبه 08 اسفند 1389, 08:07 صبح
نه مثل اینکه واقعا کسی نیست جواب بده
ملت فقط نگاه می کنند
بابا یک نمونه ندارید کار ما راه بیافتد.