PDA

View Full Version : تبدیل وب سایت به نرم افزار رومیزی

smchavoshi
پنج شنبه 05 اسفند 1389, 18:47 عصر
سلام شرمنده دوباره سوالم را مطرح می کنم
آقای mostafa_dindar من هر چی بیشتر گشتم کمتر جوابمو پیدا کردم اگه میشه یه راهنمایی بکنید
بازم ازتون تشکر می کنم

alonemm
جمعه 06 اسفند 1389, 16:46 عصر
باسلام:
اگر شما از معماري چندلايه براي برنامه هاتوي استفاده كرده باشيد فقط با تغيير لايه نمايش (UI) ميتونيد برنامه رو روي پلت فرم ويندوز هم اجرا كنيد.

موفق باشيد.

smchavoshi
شنبه 07 اسفند 1389, 17:39 عصر
سلام
منظورم این نبود شما اگه سایت دانشگاه پیام نور دیده باشید (سیستم گلستان) متوجه منظور من می شوید با تبدیل وب سایت به نرم افزار رومیزی دیگه هیچ گزینه ها رو نمی بینی مثل back , forward, .... و دقیقا مثل وقتی می مونه که در محیط application کار می کنی
اگه کسی می دونه یک راهنمایی بکنه
با تشکر

behiunforgiven
شنبه 07 اسفند 1389, 18:18 عصر
دوست من شما کاملا در اشتباهی. سایت گلستان به هیچ وجه یک نرم افزار رو میزی نیست، بلکه به طور کامل یک نرم افزار تحت وب هستش که با Asp.net نوشته شده.

اونجایی که شما می بینی که UI سایت یه جورایی کاملا متفاوته به خاطر نوع طراحیش هست و می بینی که توی IE اجرا میشه. پس به کار بردن نرم افزار رومیزی کاملا برای این موضوع غلط هستش.

sh_1366
یک شنبه 08 اسفند 1389, 09:44 صبح
با سلام خدمت دوستان
من هم این مشکل رو دارم من یک برنامه تحت وب با asp نوشتم و حالا می خواهم بدون اینکه ببرمش رو هاست روی سیستم های دیگه نصبش کنم مانند یک نرم افزار رو میزی(میخواهم بک setup برای نرم افزارم بسازم):متفکر:

ramin149
یک شنبه 08 اسفند 1389, 13:51 عصر
من با نظر دو دوستم موفقم و این برنامه تحت وب و برای اینکه رو ویندوز اجرا بشه باید این برنامه رو تحت ویندوز بنویسی و اما اگر بخواهی آدرس بار و ... رو حذف کنی به این post یک نگاه بنداز
http://barnamenevis.org/showthread.php?244111-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87&highlight=