PDA

View Full Version : سوال: خطا در افزودن کنترل به toolbox

my dream
پنج شنبه 05 اسفند 1389, 20:08 عصر
با عرض سلام خدمت همه دوستان:بوس:
این اولین تایپیکی هست که میزنم خواهش میکنم به این جوجه برنامه نویس کمک کنید تا منم در آینده بتونم به جمع شما بپیوندم!:خجالت:
مشکل من اینه که من یک سری user control دارم که وقتی از طریق زیر فایل dll یا exe را که در فایل debug قرار دارد را به پروژه add کنم:
toolbox>choose items>brows<MaskedDateBox.dll
کار تا این مرحله پیش می رود که کنترل MaskedDateBox در قسمت .Net Framework Components تیک می خورد ولی وقتی ok را میزنم با خطای
Microsoft Visual Studio has encountered a problem and needs to close مواجه می شوم. نمیدونم این بخاطر چیه و مطمئنم که control user درست کار میکند.

saied_hacker
پنج شنبه 05 اسفند 1389, 20:38 عصر
توی این صفحه (http://connect.microsoft.com/VisualStudio/feedback/details/414301/add-in-causing-stack-overflow-causes-microsoft-visual-studio-has-encountered-a-problem-and-needs-to-close) هم یکی مشکل شما رو داشته که پشتیبانی ماکروسافت گفته به امید خدا اگه عمری بود توی نسخه بعدی ویژوال استودیو برطرفش می کنیم و توی لیست باگ ها قرار گرفته.

my dream
پنج شنبه 05 اسفند 1389, 23:55 عصر
ممنون از توجهتون
ولی راهی برای خلاصی از این موضوع وجود نداره؟ اصلا چرا من با این مشکل مواجه شدم؟!!!

mo.jalilian
جمعه 06 اسفند 1389, 00:16 صبح
یه پیشنهاد میدم، نمیدونم جواب میده یا نه، ولی تست کن شاید جواب داد
این فایل dll رو توی system32 کپی کن و بعد با دستور regsvr32 dllname.dll اون رو رجیستر کن و بعد توی ویژوال add کن

my dream
جمعه 06 اسفند 1389, 16:58 عصر
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز
من اینکارو کردم ولی اصلا رجیستر نمیشه با این خطا مواجه میشم::افسرده:
MaskedDateBox.dll was loaded but the DllRegisterServer point entry is not found
the file not register