PDA

View Full Version : خمیده کردن لبه button

ramin149
یک شنبه 08 اسفند 1389, 12:29 عصر
چه شکلی می تونم با کد لبه button هایم رو خمیده کنم البته به صورت عکس رو بلدم و نمی خوام از این روش استفاده کنم ؟

oossaa
یک شنبه 08 اسفند 1389, 21:44 عصر
این کار رو با css انجام می دن و یک حالت استاندارد به حساب نماید فقط تو بعضی browser ها مثل موزیلا و کروم کار می کنه کلا برای خمیده کردن همه ی خطوط به کار می ره!
-moz-border-radius
-webkit-border-radius
البته این ربطی به asp.net نداره!
مقدارش هم یه عدد مثبته

hamiii
دوشنبه 09 اسفند 1389, 10:07 صبح
و یک حالت استاندارد به حساب نماید
دوست عزیز ربطی به استاندارد بودن نداره.کاملا استاندارده.

ویژگی border-radius متعلق به css3 هست و مرورگر ie ازش پشتیبانی نمیکنه. برای استفاده در مرورگر فایرفاکس از دستور زیر:

-moz-border-radius:0px 0px 0px 0px

و برای گوگل کروم از دستور زیر :

-webkit-border-radius:0px 0px 0px 0px

و برای opera از دستور زیر:

border-radius:0px 0px 0px 0px

(همزمان سه مورد بالا رو در استایلتون قرار بدین تا در همه مرورگرهای قید شده جواب دهد)

در استایل buttom استفاده کنید. صفرهایی که قرار داده شده را تغییر دهید.به ترتیب چهار گوشه را گرد می کند.

موفق وموید باشید.

oossaa
دوشنبه 09 اسفند 1389, 20:09 عصر
نه عزیز دقیقا مربوط میشه به استاندارد. می تونی بری مطالب مربوط به html رو بخونی

decoder2012
دوشنبه 09 اسفند 1389, 22:49 عصر
نه عزیز دقیقا مربوط میشه به استاندارد. می تونی بری مطالب مربوط به html رو بخونی

دوست من ای دستورات رو جزء دستورات css3 میدونند ودر بعضی از مرورگر ها در حال حاضر ساپورت نمیشه . مسئله ی نقض استاندارد در کار نیست

tux-world
سه شنبه 10 اسفند 1389, 00:26 صبح
دوست من ای دستورات رو جزء دستورات css3 میدونند ودر بعضی از مرورگر ها در حال حاضر ساپورت نمیشه . مسئله ی نقض استاندارد در کار نیست
من هم اینطوری فکر می کنم که جزو استاندارها محسوب میشه شاید اشتباه فکر می کنم ولی oossaa راست میگن . IE همیشه جزو مرخرف ترین و ابله ترین مرورگرهای اینترنتی هستش که هیچ وقت همخونی با بقیه مرورگرها حتی استاندارهای مفید نداره. البته هر مرورگراستاندارد خودش رو داره ولی موردی که همیشه از قافله عقبه ie هستش. سایتهای بسیار زیبا کاربردی و حرفه ای که امروزه طراحی میکنن از فایرفاکس و کروم و اپرا استفاده میکنن و با اونها قدرت پیدا میکنن .

hamiii
سه شنبه 10 اسفند 1389, 09:25 صبح
سایت worpress.org از css3 استفاده میکنه.
میتونین تو سایت http://validator.w3.org استاندارد بودن کدنویسیش رو ببینین.

Keramatifar
سه شنبه 10 اسفند 1389, 12:00 عصر
html5 و css3 هنوز بعنوان یک استاندارد از طرف W3C پذیرفته نشده است
پیش بینی می شود در سال 2013 بصورت کامل پذیرفته شود.