PDA

View Full Version : مشکل در گزارشگیری با فست ریپورت که شماره ردیف بندازد

pandco
یک شنبه 08 اسفند 1389, 18:23 عصر
با سلام خدمت دوستان

من یک دیتابیس دارم که با SQL می باشد و با AdoQuery گزارشگیری می کنم و در فیلدهای Table فیلدی برای ردیف ایجاد نکرده ام و وقتی با فسا ریپورت گزارشگیری می کنم همه اطلاعات را نمایش میدهد ولی میخواهم جلوی هر رکورد شماره ردیف هم چاپ شود از 1 شروع بشه تا هر چند تا رکورد که موجود می باشد آیا این امکان پذیر می باشد بدون اینکه در دیتابیس شماره رکوردها ذخیره بشه ؟

با تشکر از توجه دوستان

pandco
دوشنبه 09 اسفند 1389, 10:25 صبح
با سلام
نميشه وقتي adoquery كه با دستور SQL همه فيلدها رو add ميكنه تو اونجا كدي بنويسيم كه مثلا يك فيلد رديف قبلا تو ديتابيس درست كنيم و تو بخش AdoQuer.Sql دستوري بنويسيم كه در فيلد رديف شماره رديف رو درج كنه

با تشكر

khoshblagh
دوشنبه 09 اسفند 1389, 12:28 عصر
با سلام
نميشه وقتي adoquery كه با دستور SQL همه فيلدها رو add ميكنه تو اونجا كدي بنويسيم كه مثلا يك فيلد رديف قبلا تو ديتابيس درست كنيم و تو بخش AdoQuer.Sql دستوري بنويسيم كه در فيلد رديف شماره رديف رو درج كنه

با تشكر

با سلام خدمت دوست عزیز

نیازی به ایجاد فیلد ردیف نیست. کافی است که یکه ممو در جای مناسب در گزارش قرار داده و در رویداد befor print آن با یک متغیر شمارنده که در بخش کد نویسی گزارش قرار میدهید مشکل خود را حل نمائید. موفق باشید.

hossein_h62
دوشنبه 09 اسفند 1389, 13:10 عصر
سلام
کافیه یک شیء text در فست روی فرمتون قرار بدین و عبارت [#Line] رو در اون بنویسید!