PDA

View Full Version : بستن کامل پنجره

rexi1r
دوشنبه 09 اسفند 1389, 15:22 عصر
سلام دوستان من شروع کردم به نوشتن به پروژه انبار داری برنامه وقتی میاد بالا لودینگ اجرا میشه تو فرم دوم username و password هم چک میشه ولی هر کاری میکنم که فرم login بسته بشه ،نمیشه اگه راهنمایی کنین ممنون میشم اگه نظری هم دارین که حتما دارین بگین بازم ممنون پایینم برنامه رو گذاشتم واسه دانلود.
یوزرنیم:ali
پسورد:hassan

cardano7
دوشنبه 09 اسفند 1389, 16:06 عصر
شما فرم ها را به هم وابسته کردید
فرم Loading تون هم ایراد داره
اگر از طرف فرم A بیایید و فرم B را صدا بزنید نمی تونید فرم فرزند را باز نگه داشته و در عین حال فرم والد (A) را ببندید.
اولا توصیه می کنم تمام فرم ها را با عبارت Form شروع کنید: FormMain, FormLoading, FormLogin
ثانیا شما FormLoading را نبستید بلکه فقط Hidden ش کردید.
ثالثا در برنامه ای که چند فرم مستقل متوالی دارید باید کنترل را به تابع Main موجود در Program.cs بدهید. هر سه ی این فرم ها باید به ترتیب توسط این تابع اجرا شوند.

ehsanara
دوشنبه 09 اسفند 1389, 16:49 عصر
اینطوری بهتره
66947

rexi1r
دوشنبه 09 اسفند 1389, 16:55 عصر
اخه من همه فرم ها رو جدا از هم ساختم یعنی هر فرم رو با استفاده از add --> new windows form درست کردم پس چطور باید فرم هام رو درست کنم که والد و فرزند نباشند مورد دوم هم از این به بعد رعایت می کنم واسه مورد سوم من فرم رو close می کنم اگه این دستور فرم رو نمی بنده پس چطور باید فرم رو کامل ببندم و برم تو فرم بعدی بعد تو main چطور باید بهش بگم که مثلا فرم loading رو چند ثانیه باز بزاره و ببنده .

ehsanara
سه شنبه 10 اسفند 1389, 08:14 صبح
کدی که برات فرستادم رو ببین شاید بتونه مشکلت رو حل کنه