PDA

View Full Version : سوال: برنامه جالبی دیگه از شرکت MRT

Mask
دوشنبه 09 اسفند 1389, 17:23 عصر
با سلام
اولین برنامه یعنی Fast Shutdown رو که با کمک دوست خوبم loo30fer به نتیجه رسوندیم.
امروز برنامه Fast Find رو مورد تحلیل و بررسی قرار میدیم.
این برنامه در کمتر از 5 ثانیه یه هارد 500 گیگ رو داخل خودش لیست کرد. البته تور اهنماش نوشته بود فقط درایو های Ntfs . حالا از چه تکنولوژی NTFS استفاده میکنه نمیدونم.
این برنامه یه ادیت داره که همزمان که داره چنج میشه فایل شمار رو پیدا میکنه.
ممنون از جوابهاتون.

AliReza Vafakhah
دوشنبه 09 اسفند 1389, 21:00 عصر
داداش این همون Everything (http://www.voidtools.com/)هست که ایشون(MRT) با دستکاری در فایل EXE شده حالا یه نرم افزاری به نام Fast Find !!!

Felony
دوشنبه 09 اسفند 1389, 21:05 عصر
سلام ،

واقعا آدم شاخ در میاره ، طرف برداشته Everything رو با WinHex یا ... تغییر داده و با افتخار شماره خودش رو تو About نوشته ، واقعا متاسفم برای این جور افراد که هیچی از خودشون ندارن ، فردا هم یک نفر برنامه رو میبینه پیش خودش میگه این طرف عجب آدمیه و یه پروژه بهش میده که وضعیت بقیه برنامه نویس ها رو به این صورت در میاره .

در یک کلام خاک بر سرش ! امیدوارم یکی به گوشش برسونه !

* در مورد Everything قبلا من یک تاپیک زده بودم ، شرکتی که Everything رو داده یک DLL در اختیار برنامه نویس قرار داده که میتونید ازش استفاده کنید .
* اون برنامه Fast Shutdown رو من ندیدم ولی اون هم اگر اینطور About زده همون FSH معروف هست و به اسم خودش دراورده .

Mask
دوشنبه 09 اسفند 1389, 21:31 عصر
ممنون از دوستان عزیز.
کلا منظور روش کار بود .
اگه دوستان از روش کار این برنامه اطلاع دارند . لطف کنند توضیح بدهند.

joker
دوشنبه 09 اسفند 1389, 21:51 عصر
ای بابا وقتی این بنده خدا آقای م .ر .ت یک سیستم عامل را با 4تا تغییر عکس و لیبل و متن به اسم خودش میده بیرون ، یه نرم افزار فسقلی که عددی نیست :)

MohsenB
دوشنبه 09 اسفند 1389, 21:56 عصر
سلام

یک پارتیشن با فرمت فایل NTFS هر فایل درونش قادر هست که ایندکس گذاری بشه ، و همونطور که همه میدونیم ایندکس گذاری روش سریعی برای یک جستجوی سریعه .

فکر کنم از همین روش استفاده شده .

در جستجوی سیستم عاملی مثل ویستا به بالا از همین روش استفاده شده . با این تفاوت که در موقع نمایش فایلایی که سریع پیدا شدن ، ایندکس گذاری دوباره چک میشه و به همین خاطر هم هست که در موقع جستجوی دوم سریعتر نتیجه حاصل میشه .

و اینم اضافه کنم که می تونید این ایندکس گذاری رو از تیک آخر پنجره خصوصیات هر پارتیشن فعال و غیر فعال کنید .

موفق باشید .

Mask
سه شنبه 10 اسفند 1389, 15:58 عصر
ممنون.
چطوری باید ایندکس رو بدست آورد.؟

Felony
سه شنبه 10 اسفند 1389, 19:29 عصر
ممنون.
چطوری باید ایندکس رو بدست آورد.؟
در مرود ساختار NTFS تحقیق کنید .

pezhvakco
سه شنبه 10 اسفند 1389, 19:41 عصر
جناب Delphi-7 (http://barnamenevis.org/member.php?74166-Delphi-7) اگه بشه عنوان تایپک رو ویرایش نمایید خیلی بهتره :

برنامه جالبی دیگه از شرکت MRTهیچ ربطی به این آقا نداره به جز دزدی بودنش .

بخشی از امکانات پارتیشن های NTFS

Master File Table :
فایل سیستمی NTFS حاوی یک فایل با نام MFT می باشد . برای هر فایل در پارتیشن NTFS حداقل یک ثبت در MFT وجود دارد . تمامی اطلاعات راجع به فایل ، مانند اندازه فایل ، زمان و تاریخ انتشار آن ، مجوز ها و محتویات فایل ها در MFT و در یک فضای خارج از MFT که توسط خود MFT توصیف می شوند ، ثبت می شوند .
به محض اینکه فایلی ایجاد می شود تعدادی ثبت به MFT اضافه می شود و اندازه MFT افزایش پیدا می کند

امکانات این نوع پارتیشن بندی خیلی بیش تر و جالب تر از این ها است که با جستجو به اون می رسی ...

Mask
سه شنبه 10 اسفند 1389, 20:11 عصر
جناب Delphi-7 اگه بشه عنوان تایپک رو ویرایش نمایید خیلی بهتره :
من دخلی تو تغییر عنوان ندارم و نمیدونم چطور میشه این کار رو کرد. هر چی ور رفتم نشد تغییرش بدم.

Mahmood_M
یک شنبه 08 خرداد 1390, 16:27 عصر
این تاپیک قفل میشه به 4 دلیل ! :

موضوع تاپیک ربطی به دلفی نداره
عنوان تاپیک مناسب نیست
نرم افزاری که معرفی شده مثل سایر محصولات نرم افزاری شرکتهایی مثل MRT یا Parand یا ... فقط یک دزدیه !
ممکنه یکی از کارکنان شرکتهای مذکور اینجا عضو باشه و بحث به حاشیه کشیده بشه !

برای بحث در مورد چگونگی عملکرد این نرم افزار در بخش " مهندسی نرم افزار " تاپیک ایجاد کنید
این تاپیک به زودی حذف خواهد شد ، موفق باشید ...