PDA

View Full Version : برنامه ای برای ریستارت خودکار مودم

omid777
چهارشنبه 11 اسفند 1389, 17:22 عصر
سلام دوستان

همانطور که میدونید برخی isp ها دانلود شبانه شون رایگانه و لی باید مودم از اون ساعت مشخص یه بار ریستارت بشه تا دانلود تون رایگان بشه - خوب به طبع بیدار موندن تا ساعت 1 یا 2 شب همیشه مقدور نیست.

حالا یه برنامه میخواستم که با تنظیم کردنش سر ساعت مودمو ریستارت کنه-
احتمالا برنامه telenet هستش ولی حتما باید به تنظیمات مودم بخوره-

مودم من: dsl-2640u dlink

که لپتابم رو وایرلس کانکت میشم
و کاپیوتر خانگیم که دست برادرمه با lan وصله

Felony
چهارشنبه 11 اسفند 1389, 19:54 عصر
باید ریست بشه ؟!
من تا به حال همچین موردی ندیدم ، منظورت Disconnect و Connect مجدد هست ؟

rezamim
چهارشنبه 11 اسفند 1389, 21:15 عصر
چند وقت قبل يه چيزي ديدم با اين عنوان. ولي من كه نتونستم راهش بندازم. اگه شما تونستيد ما رو هم بي نصيب نگذاريد:
Imran's Broadband Helper Utility

razeghi_loved
چهارشنبه 11 اسفند 1389, 23:23 عصر
سیستمت را برو تو مادر برد و تنظیم کن که مثلا ساعت 2 روشن بشه
بعد با نرم افزار IDM لینک دانلودات را آماده کن تو اون هم می تونی تو قسمت تنظیمات بگی از کجا شروع به دانلود کنه اگر قطع شد دوباره وصل بشه و غیره خلاصه من این کار رو می کنم و مشکلی هم نداره ساعت 2 روشن می شه و 2:10 شروع به دانلود می کنه ساعت 7:00 هم دانلود قطع می شه و 7:05 دقیقه توسط خود برنامه IDM خاموش می شه

omid777
پنج شنبه 12 اسفند 1389, 01:06 صبح
دوست عزیز تمام مراحلی را که گفته اید - بلدم و به کار می برم - ولی تو بعضی isp ها حتما باید مودم ریستارت بشه و دوباره کانکت بشه تا دانلود رایگان باشه
وریستارت مودم هم که مستحظرید یا از طریق دکمه روشه و یا از طریق وروود به تنظیماتش و دادن user , pass و اجرای فرمان reboot -

حالا من دستور یا برنامه ای میخام که این کارو خودش سر ساعت انجام بده

razeghi_loved
پنج شنبه 12 اسفند 1389, 13:06 عصر
مودم من از طریق USB وصل می شه و مشکل ندارم
نمی دونم مودمهایی که از طریق کابل شبکه وصل می شوند از این قابلیت ها دارند یا نه اما می تونم به پیشنهاد بهت کنم
یه کیتی تو بازار هست که این کار رو برای شما می کنه البته می تونی برای هر چی خواستی ازش استفاده کنی مثل کولر و یکسری وسایل که دوست داری در یک ساعتی برق بهش وصل بشه و در یک ساعتی برقش قطع بشه
برو بازار پیدا می کنی البته نه بازار کامپیوتر بازار الکتریکی