PDA

View Full Version : ارسال ایمیل های گروهی

jaykob
جمعه 13 اسفند 1389, 12:29 عصر
سلام دوستان

سوال من اینه که به طور مثال من یک لیست 1000 تایی ایمیل دارم از گوگل حالا می خوام به همه اینها یک متنی را ارسال کنم با کد نویسیش مشکلی ندارم فقط می خوام ببینم امکان داره IP بن بشه یا ایمیل ها برن داخل SPAM شنیدم اگر بین هر ایمیل 3 ثانیه وقفه باشه این مشکل پیش نمی اد آیا درسته یا اگر راه بهتری هستش ممنون می شم راهنمایی کنید .

با تشکر از همه

jaykob
یک شنبه 15 اسفند 1389, 08:26 صبح
دوستان در این رابطه راهنمایی نیست ؟ می خوام ببینم مشکلی پیش نمی آد که بنویسمش

komeil64
یک شنبه 15 اسفند 1389, 11:04 صبح
اینکه اسپم بره یا بن بشه امکانش هست اما بعضی از سرور ها هستن که امکاناتی برای این نوع کار ها ارائه میدن که بن نشه یا نره توی اسپم

alonemm
یک شنبه 15 اسفند 1389, 13:16 عصر
باسلام:
بهتره برای ارسال نشدن به هرزنامه :
بین فواصل زمانی ارسال کنید - از شیوه نامه و عناصر HTML به صورت استاندارد استفاده کنید - کد اسکریپت نداشته باشید- از یک سرور و یک نام معتبر امیل برای ارسال استفاده کنید(که وجود دارد).

موفق باشید.

Alireza_Salehi
یک شنبه 15 اسفند 1389, 13:18 عصر
بهترین حالتی که من شخصا تست کردم ارسال 10 ایمیل در ثانیه است، یاهو بیشتر از این رو به مدت 1 ساعت مسدود میکنه.

البته این ها به شرطیه که شما میل سرور خودتون رو به عنوان Bulk Mailer به میل سرورهایی مثل یاهو و جیمیل معرفی نکرده باشید. (اگر آی پی میل سرورتون از ایرا ن باشه میل سرور های مذکور چنین سرویسی به شما نمی دهند.)

در صورتی که سرور اختصاصی در خارج از کشور دارید به بخش postmaster در میل سرور های فوق مراجعه نماید و فرم های مربوطه رو تکمیل کنید.