PDA

View Full Version : مشکل در بانک اکسس

mosafer1375
یک شنبه 15 اسفند 1389, 12:49 عصر
با سلام
برای یکی از دوستان یه مشگلی توی محل کارش براش بوجود او مده به من گفت من نتونستم حلش کنم مجبور شدم از دوستان توی این بخش کمک کنم
مشکل چیه ؟
یه برنامه با ویژوال نوشتن که بانکش اکسس هستش وقتی وارد بک آپ این بانک میشن فایلها همشون به رنگ آبی در اومده وقتی روی یه فولدر کلیک می کنه یه فولدر عین همون فولدر که روش کلیک کردیم ولی با اسم بک آپ و با حجم بیشتر درست میشه حال وقتی وارد فولدر اصلی برنامه که حجمش واقعی هم هستش میشی یه سری از فایل اصلی برنامه از توش حذف شدن
من خودم گفتم شاید در ابتدا مشکل از کمپرس شدن فایل باشه تست کردم جواب نداد بعد احتمال ویروسی شدن رو دادم که چون آنتی ویروس نداشت نتونستم جواب بگیرم حالا ممنون میشم اگه کسی راه حلی به ذهنش می رسه راهنمایی کنه در ضمن قبلا همچین مشکلی نداشته و فرمت درایوهاش هم NTFS هست

bita_ziba77
یک شنبه 15 اسفند 1389, 13:44 عصر
با سلام
من قبلا با اين مشكل برخورد كرده ام.
شما هنگامي كه درايور خود را Disk cleanup مي كنيد در بعضي از موارد فايل هايي كه قديمي مي باشد فضاي آنها را به درايو تخصيص داده(جهت افزايش حجم درايو) و رنگ آنها را آبي مي كند.
ولي براي من فايلي را پاك نكرده است .
با تشكر

payman_xxp
دوشنبه 16 اسفند 1389, 15:43 عصر
با سلام
برای یکی از دوستان یه مشگلی توی محل کارش براش بوجود او مده به من گفت من نتونستم حلش کنم مجبور شدم از دوستان توی این بخش کمک کنم
مشکل چیه ؟
یه برنامه با ویژوال نوشتن که بانکش اکسس هستش وقتی وارد بک آپ این بانک میشن فایلها همشون به رنگ آبی در اومده وقتی روی یه فولدر کلیک می کنه یه فولدر عین همون فولدر که روش کلیک کردیم ولی با اسم بک آپ و با حجم بیشتر درست میشه حال وقتی وارد فولدر اصلی برنامه که حجمش واقعی هم هستش میشی یه سری از فایل اصلی برنامه از توش حذف شدن
من خودم گفتم شاید در ابتدا مشکل از کمپرس شدن فایل باشه تست کردم جواب نداد بعد احتمال ویروسی شدن رو دادم که چون آنتی ویروس نداشت نتونستم جواب بگیرم حالا ممنون میشم اگه کسی راه حلی به ذهنش می رسه راهنمایی کنه در ضمن قبلا همچین مشکلی نداشته و فرمت درایوهاش هم NTFS هست

سلام
یه مورد هم به ذهن من میرسه:
در option اکسپلورر show hidden file رو تیک بزن و تیک hide protected operating system file رو بردارید، اگر در مسیر فایلهایی که اونها رو قبلا نمایش نمیداد الان بصورت کمرنگ دیده میشن، مطمئن باشید ازین ویروسهای autorunی گرفتی( kazemQeiz و texar و ....)
با ویروس کش مشکل حل میشه، فایلهای hide شده روهم میتونید تیکشو بردارید، درست شه.
موفق باشید.