PDA

View Full Version : راهنمایی: کنترل پنل Plesk

JikSearch
پنج شنبه 10 شهریور 1384, 12:12 عصر
سلام
من یک هاست با کنترل پنل پلسک گرفتم می دانید چطور میشه یه برنامه ASP.NET روی ان نصب کرد؟

esadeghi
پنج شنبه 10 شهریور 1384, 19:20 عصر
سلام
بیشتر توضیح بده
شما اول باید توی قسمت ASP.NET ،Setup رو تیک بزنی
بعد برنامه هات رو آپلود کنی
اگر مشکلی داشتی بگو

mehdi_394
جمعه 11 شهریور 1384, 12:26 عصر
ببین برای آپلود site می تونی از ftp به صورت مستقیم استفاده کنی. اما فایل ها رو باید در فولدر httpdocs کپی کنی .یعنی ریشه سایت htpdocs می شه.
روش دیگر آپلود هم استفاده از گزینه ی file manager کنترل پنل است. کل سایت رو zip کن و بعد در file manager>httpdocs>add new files فایل zip رو رو کامپیوتر خودت انتخاب کن اما یادت باشه کا حتما تیک گزینه extract رو بزنی .
البته این روش با توجه به سرعت اینترنت در ایران زیاد به درد نمی خوره.

JikSearch
شنبه 12 شهریور 1384, 09:32 صبح
سلام
خیلی از توجهتان ممنونم
من کل پروژه را در شاخه httpdocs کپی کردم
اسم فایل اصلی را هم default.aspx گذاشتم
این error را می دهد:
Server Application Unavailable

The web application you are attempting to access on this web server is currently unavailable. Please hit the "Refresh" button in your web browser to retry your request.

Administrator Note: An error message detailing the cause of this specific request failure can be found in the application event log of the web server. Please review this log entry to discover what caused this error to occur.

برای نصب یک app فقط باید در فوادر httpdocs کپی کنم یا تنظیمات دیگری هم دارد؟

mehdi_394
شنبه 12 شهریور 1384, 13:49 عصر
تنظیمات لازم برای یک web applicaton نوع دسترسی است که اونهم به صورت پیش فرض set شده . به نظر من بهترین راه اینه که با شرکت ارائه کننده تماس بگیری .

JikSearch
شنبه 12 شهریور 1384, 14:40 عصر
متاسفانه شرکتی که ازشون هاست گرفتم اطلاعات کمی دارند، نمی دانند مشکل از کجاست :عصبانی:
می توانم user+pass را به شما بدهم اگر فرصت دارید یک نگاه بیاندازید؟

esadeghi
شنبه 12 شهریور 1384, 19:04 عصر
توی setup باید Application Pool رو علامت بزنید
اگر نشد، برای خود شرکت اصلی که خارجه یک Ticket پر کنید تا خوشون رسیدگی کنند
اگر حل نشد به من میل بزنید

mp2009
دوشنبه 28 آبان 1386, 18:57 عصر
دوستان کسی نمیدونه چه جوری باید این دیتابیس رو روی پلسک فرستاد؟

merlin_vista
دوشنبه 28 آبان 1386, 22:25 عصر
بببین میتونی دیتابیس را برای شرکتی که هاست گرفتی بفرستی آنها خودشان برات اتچ میکنند !؟

mahdi_farhani
دوشنبه 28 آبان 1386, 23:05 عصر
یا اگر امکان ریموت بت میده از طرق SQl وصل بشی و یا از طریق Web Admin وصل بشو و به وسیله Script دیتابیستو بساز

mp2009
سه شنبه 29 آبان 1386, 00:19 صبح
دوستان خیلی ممنون از جوابتان
من تمام این کارهایی رو که گفته بودید رو انجام میدادم . اول از دیتابیسم اسکریپت گرفتم و بهد از طریق اینترپراس به سرورم وصل شدم و اسکریپت رو excute کردم ولی با چند تا erorr !
وقتی که کانکشن استرینگ رو دادم که از تریق ویزوال استادیو به دیتابیسم وصل شم این ارور رو میده

The 'System.Web.Security.SqlMembershipProvider' requires a database schema compatible with schema version '1'. However, the current database schema is not compatible with this version. You may need to either install a compatible schema with aspnet_regsql.exe (available in the framework installation directory), or upgrade the provider to a newer version.

کانکشن هم اینجوری ست کردم

<add name="ConnectionString" connectionString="Server=72.55.146.42;Database=iauDatabase;User ID=*****;Password=*****;" providerName="System.Data.SqlClient"/>

گویا تمام identty ها رو برداشته

دوستا اگه میشه کمک کنید . میدونم کسی وظیفه نداره که حتما کمک کنه .ولی اگه کسی کمک کنه خیلی ممنون میشم

mahdi_farhani
سه شنبه 29 آبان 1386, 08:05 صبح
من با Mermbership اصلاً کار نکردم ، اگر دیتابیسی که برای Login کردن ساختی داخل App_Data قرار بدی دیگه احتیاج به وصل شدن به SQL Server هم نداری کافی کانکشن استرینگتو عوض کنی و بش بگی که از App_data بخونه البته شاید اشکال از جایی دیگه باشی .

ClaimAlireza
سه شنبه 29 آبان 1386, 08:13 صبح
دوستان خیلی ممنون از جوابتان
من تمام این کارهایی رو که گفته بودید رو انجام میدادم . اول از دیتابیسم اسکریپت گرفتم و بهد از طریق اینترپراس به سرورم وصل شدم و اسکریپت رو excute کردم ولی با چند تا erorr !

از error مشخص که شما از membership role استفاده کردین.

اگر پاسخ مثبت شما باید اول ساختار بانک رو برای پذیرش membership آماده کنید و بعد از اون تازه script هاتونو توی بانک مقصد اجرا نمایید.

یکی از دلایلی که هنگام اجرای script هم error دریافت میکنید همینه. دلیل دیگش میتونه به خاطر collation بانکتون باشه.

mp2009
پنج شنبه 01 آذر 1386, 01:21 صبح
از تمامی دوستانی که جواب دادن کمال تشکر را دارم
ولی مشکل من حل نشد
من از ممبر شیپ و رول منجر استفاده کردم . روی کامپیوتر خودم به خوبی کار میکنه ولی روی هاست پیغام خطا میده . راستی وقتی که میخام از بانکم اسکریپت بگیرم چند تا خطا میده و میگه که اسکریپت با خطا ساخته شده. کسی روال کامل اسکریپت گرفتن روبلد نیست؟
شاید باید گزینه ایی چیزی رو انتخاب کنی؟

ClaimAlireza
پنج شنبه 01 آذر 1386, 08:43 صبح
من از ممبر شیپ و رول منجر استفاده کردم . روی کامپیوتر خودم به خوبی کار میکنه ولی روی هاست پیغام خطا میده . راستی وقتی که میخام از بانکم اسکریپت بگیرم چند تا خطا میده و میگه که اسکریپت با خطا ساخته شده. کسی روال کامل اسکریپت گرفتن روبلد نیست؟
شاید باید گزینه ایی چیزی رو انتخاب کنی؟

عرض کردم که!!

باید اول ساختار بانک رو توسط aspregsql.exe روی سرور ایجاد کنید و بعد script مورد نظر رو اجرا کنید.

EHSH
جمعه 02 آذر 1386, 13:57 عصر
عرض کردم که!!

باید اول ساختار بانک رو توسط aspregsql.exe روی سرور ایجاد کنید و بعد script مورد نظر رو اجرا کنید.

سلام ! با دستور aspregsql.exe ، جداول مربوط به Membership,Profile,Role,.... را تو دیتابیس خودت بگذار.
از دیتابیس Back up بگیر و فایل بک آپ را در شاخه APPDATA داخل HTTPDOCS ، آپلود کن .
حالا اگر اون شرکتی که هاست ازش گرفتی روی Plesk ، نسخه sqlserver را داشته باشه تو service ، اضافه کردن پایگاه add database که بری میتونی یه database ایجاد کنی و فایلتا restore کنی.
اما اگه اون شرکت از این sql های قفل شکسته و بدون License روی سرورش نصب کرده باشه با Plesk اینکارا نمیتونی بکنی . باید به ساپورتش میل بزنی تا برات دستی Restore کنه !

mp2009
جمعه 02 آذر 1386, 22:39 عصر
مرسی از تمامی دوستان گلی که جواب دادند
مشکلم حل شد
ممنون از همه

ali_reza_nazari
سه شنبه 06 آذر 1386, 17:42 عصر
نمیشه بدون استفاده از اس کیو ال سرور خاصی - اصلا بدون بانک اطلاعاتی - از امکانات رول و ممبرشیپ استفاده کرد؟

mp2009
چهارشنبه 07 آذر 1386, 02:29 صبح
نمیشه بدون استفاده از اس کیو ال سرور خاصی - اصلا بدون بانک اطلاعاتی - از امکانات رول و ممبرشیپ استفاده کرد؟

داداش گلم اصلا یه کم فکر کن ببین با عقل جور در میاد؟
مگه بدون بانک هم میشه؟!