PDA

View Full Version : سوال: نمونه كد #Cي كه از كامپوننت DevEXpress استفاده شده باشد

asgary89
دوشنبه 16 اسفند 1389, 14:41 عصر
سلام به همه برنامه نويسان
اگه ممكنه نمونه برنامه اي دارين كه از كامپوننت هاي Devexpress استفاده شده بزارين توسايت استفاده كنيم(textbox-data-printing-reporting-office skin- xtra bars)

asgary89
دوشنبه 16 اسفند 1389, 15:00 عصر
كسي تو تالار نيست جواب بده!!!!!!
آهاي كاربر دائمي ها!!!!!!!!!!!

mohammad_2039
سه شنبه 17 اسفند 1389, 07:24 صبح
سلام
راستش من هم یه مشکل با ComboChekedBoxEdit این مجموعه دارم!!! راست به چپ نمیشه هر کاری میکنم ؟؟!! دوستان اگر کسی میتونه کمک کنه لطفا. کاربر دائمی و غیر دائمیش هم فرق نداره :قهقهه: هرکی میتونه کمک کنه:خجالت:
با تشکر

JaguarXF
سه شنبه 17 اسفند 1389, 07:46 صبح
سلام به همه برنامه نويسان
اگه ممكنه نمونه برنامه اي دارين كه از كامپوننت هاي Devexpress استفاده شده بزارين توسايت استفاده كنيم(textbox-data-printing-reporting-office skin- xtra bars)

یعنی خودش Help نداره و دهها نمونه برنامه اجرایی برای هر کنترل؟ شوخی نکن!

Hossenbor
سه شنبه 17 اسفند 1389, 08:12 صبح
Devexpress بدیش اینه که از فارسی حمایت نمی کنه چرا از تلریک استفاده نمی کنی من ‏چون ‏سرعت اینترنتم خوب نبود و گرنه ازش استفاده میکردم از زبان فارسی هم حمایت می کنه ولی اگه از من میشنوی اگربرنامه ات خیلی سنگین است از این کامپوننتا استفاده ‏نکن

mohammad_2039
سه شنبه 17 اسفند 1389, 11:45 صبح
Devexpress بدیش اینه که از فارسی حمایت نمی کنه چرا از تلریک استفاده نمی کنی من ‏چون ‏سرعت اینترنتم خوب نبود و گرنه ازش استفاده میکردم از زبان فارسی هم حمایت می کنه ولی اگه از من میشنوی اگربرنامه ات خیلی سنگین است از این کامپوننتا استفاده ‏نکن

دوست عزیز من یه کامپوننتی میخوام که بشه از کمبو باکسش چند تا گزینه همزمان انتخاب کرد، متاسفانه تلریک همچین امکانی نداره :گریه::گریه:
کامپوننتی میشناسید که فارسی رو پشتیبانی کنه و ComboChekedListBox داشته باشه ؟؟

Hossenbor
سه شنبه 17 اسفند 1389, 14:15 عصر
نام کامپوننت.properties.items.add‎(‎نام ایتم,ایا چکش فعال باشد که true یعنی بله false یعنی خیر‎)‎‎;‎
شرمنده که در هم بر همه با موبایل نوشتم اگه کد این نبود الگوریتمشو بگو تا ببینم میتونم کمکت کنم یا نه شرمنده زیاد با کامپوننتها سرکار نداشتم و گرنه راهنماییت میکردم اگر برام دردسر نداشته باشه بیستر خودم کامپوننتامو طراحی می کنم

AmirSlash
سه شنبه 17 اسفند 1389, 14:40 عصر
دوست عزیز میتونی از کنترل های janus استفاده کنی هم خیلی سبک کار میکنن و هم فارسی رو حمایت میکنن