PDA

View Full Version : سوال: تائیر tag در ایندکس شدن و بازدید سایت !!!!

si6arp
دوشنبه 16 اسفند 1389, 20:47 عصر
با سلام
من برای هر مطلب یک تعداد تگ قرار دادم که موتور های جستجو بتونن اون ها رو بخونن و به مطلب داخل سایت دسترسی پیدا کنن.
حالا موضوع اینجاست که من این تگ ها را زمانی نومایش میدم که شخص وارد صفحه اصلی اون مطلب بشه.
و در صفحه اصلی سایت که مطالب به صورتی قرار میگیره که باید بره به "ادامه مطلب" چیزی از تگ را قرار نمیدم.
میخوام بدونم که اگر تگ های هر مطلب را در زیر لینک "ادامه مطلب" قرار بدم توی بازدید و ایندکس شدن تاثیری داره یا همون توی صفحه اطلی مطلب باشه کافیه ؟

jaykob
سه شنبه 17 اسفند 1389, 09:04 صبح
با سلام
من برای هر مطلب یک تعداد تگ قرار دادم که موتور های جستجو بتونن اون ها رو بخونن و به مطلب داخل سایت دسترسی پیدا کنن.
حالا موضوع اینجاست که من این تگ ها را زمانی نومایش میدم که شخص وارد صفحه اصلی اون مطلب بشه.
و در صفحه اصلی سایت که مطالب به صورتی قرار میگیره که باید بره به "ادامه مطلب" چیزی از تگ را قرار نمیدم.
میخوام بدونم که اگر تگ های هر مطلب را در زیر لینک "ادامه مطلب" قرار بدم توی بازدید و ایندکس شدن تاثیری داره یا همون توی صفحه اطلی مطلب باشه کافیه ؟

سلام

بحث tag نوشتن و بهیه کردن آن یک موضوع تقریبا پیچیده است به طور مثال بعضی ها تمامی کلمات که به یک شکلی مربوط به وب سایت می شه داخل صفحه اصلی تگ می کنند . و بعضی هم کلماتی خارج از این بحث ! و در هر صفحه کلمه کلیدی مورد نظر اون صفحه اما شما تنها تگ keywords و description را نباید بنویسید بلکه 10 تگ دیگه هم هستش که در بحث index شدن مفید است برای بهینه کردن موتورهای جستجو ازsitemap هم استفاده کنید