PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد طراحی سایت با کدام روش

conter
دوشنبه 16 اسفند 1389, 20:53 عصر
سلام دوستان عزیز من html و css رو خوندم و مسلط شدم تقریبا حالا میخوام شروع کنم به سایت زدن با php هم مقداری کار کردم ولی مسلط نیستم با asp هم خیلی کم کار کردم و با mvc هم همین طور حالا میخوام شروع کنم به طراحی سایت و همچنین نوشتن پرتال میشه راهنماییم کنید که کدوم متد رو شروع کنم بهتره و قابلیت های بیشتری داره ؟ با php یا asp یا mvc البته mvc چون هنوز کسی به اون درست مسلط نیست و کسی نیست که بتونه درست ادم رو راهنمایی کنه به نظرم انتخاب اخر باشه بهتره ممنون میشم دوستان کمکم کنید

Javad.Kashi
سه شنبه 17 اسفند 1389, 11:29 صبح
سلام
اولا asp classic با asp.net بسیار متفاوت است
و در آخر باید بگم که خیلی در باره تفاوت asp.net و php بحث شده و اگر جستجو کنی خیلی مطالب مفید پیدا خواهید کرد.

موفق

Morteza.B
سه شنبه 17 اسفند 1389, 15:37 عصر
من من اینه که php کار کنی بهتره
چون asp مال مایکروسافته و مسلما با سیستم عالمل هایی مایکروسافت بیشتر جوره.درسته کمی ساده تره ومیشه با یک کلیک هرچی دلت خواست بسازی ولی همون کد هاش خیلی سخته بطوری که با php یه دکمه 10 خط بشه ساده تر از همون دکمه است که asp تو 4تا خط میویسه
php از نظر من بهتره و چون رو خود سرور آپلود میشه سبک تر هم هست

conter
سه شنبه 17 اسفند 1389, 15:53 عصر
خوب بهترین منبع برای آموزش فکر کنم w3school باشه ؟ من از توی این سایت شروع به یادگیری کردم مرسی از راهنمایی دوستان

alonemm
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 10:39 صبح
باسلام:
درباره سوال شما :
اول این که MVC یک معماری برای طراحی نرم افزار هست و درقالب زبان های برنامه نویسی شی گرا کار میکنه.
بعدم هر زبانی رو که بیشتر توانایی دارید رو دنبال کنید.