PDA

View Full Version : سوال: قراردادن تصویر در masrer page

baran_2005
چهارشنبه 18 اسفند 1389, 14:02 عصر
سلام
از یک master page استفاده کردم و در زمانی که image میذارم فقط در طراحی نشان میدهد و در زمان اجرا نمایش نمیده ادرسش هم همه جا نگاه کردم درسته . اما بازم نمایش نمیده . مشکل از چیه ؟

<form id="form1" runat="server">
<div class="m">
<asp:Image ID="Image1" runat="server" ImageUrl="~/App_Data/Image/logo.png" />
<div class="l">
<asp:ContentPlaceHolder ID="ContentPlaceHolder2" runat="server">
</asp:ContentPlaceHolder>
</div>
<div class="r">
<asp:ContentPlaceHolder ID="ContentPlaceHolder3" runat="server">
</div>
<asp:ContentPlaceHolder ID="ContentPlaceHolder1" runat="server">
</div>
</form>

alonemm
چهارشنبه 18 اسفند 1389, 14:53 عصر
در پوشه اصلی root یک پوشه به نام images بسازید و عکس رو بزارید و آدرس دهی کنید ببنید مشکل حل میشه.

میلاد قاضی پور
چهارشنبه 18 اسفند 1389, 15:22 عصر
ImageUrl="../App_Data/Image/logo.png"

Mostafa_Dindar
چهارشنبه 18 اسفند 1389, 17:04 عصر
به طور کلی هنگام قرار دادن عکس یا دیگر Resource ها در MasterPage با مشکل آدرس دهی روبرو میشود . برای حل این مشکل :

1- در صورتی که از کنترل های سمت سرور استفاده میکنید ( عکس ، لینک ، و ... ) از ~ برای اشاره به Root استفاده کنید و از ریشه سایت آدرس دهی کنید .

2- در صورتی که از کنترل های HTML ای استفاده میکنید از متد ResoveUrl برای آدرس دهی استفاده کنید .

موفق باشید

baran_2005
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 08:26 صبح
من داخل پوشه images تصاویرم قرار دارد و در داخل کدی که گذاشتم نگاه کنید از ~ استفاده کردم با .. امتحان کردم کلا تصویر در طراحی هم به من نشان نمیدهد . فقط مشکلم با عکس ادرسش از چندجا تغییر دادم اوردم به روت ولی بازم جواب نمیدهد .
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mostafa_Dindar
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 09:59 صبح
من داخل پوشه images تصاویرم قرار دارد و در داخل کدی که گذاشتم نگاه کنید از ~ استفاده کردم با .. امتحان کردم کلا تصویر در طراحی هم به من نشان نمیدهد . فقط مشکلم با عکس ادرسش از چندجا تغییر دادم اوردم به روت ولی بازم جواب نمیدهد .
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام ،

چرا در داخل فلدر App_Data عکسها رو قرار دادین ؟ کاربران اجازه دسترسی به این فلدر را ندارند . یک فلدر دیگر با نام دلخواه مثل Images در ریشه سایت درست کنید ( ترجیحا ) و عکس را در آنجا قرار دهید .

موفق باشید