PDA

View Full Version : سوال: وقتی یک panel رو invisable میکنیم آیا بارگذاری هم میشه ؟

elham1611
چهارشنبه 18 اسفند 1389, 22:39 عصر
با سلام

دوستان وقتی که یک یا چند panel رو مخفی میکنیم یعنی Invisable آیا هنگام بالا آمدن صفحه لود یا بارگذاری میشن؟
برای سرعت بارگذاری صفحه میخوام بدونم. چون میخوام panel زیاد استفاده کنم

ممنون/ الهام

hi level hdd
چهارشنبه 18 اسفند 1389, 23:22 عصر
اگه بعد از اینکه سایتونو اجرا کردید به قسمت ویو سورس برید میبینید که چه چیزی اضافه میشه.
در کل هم همه دستورات ASP به صورت HTML در طرف کلاینت نمایش داده میشه.
حتما همه این تگها بارگذاری میشه.

Chabok
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 02:14 صبح
کنترلهایی که به صورت Runat Server هستند در صورتی که visible=false باشند render نشده و به خروجی صفحه ارسال نمی شوند(کد html برای آنها تولید نمی شود)

elham1611
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 09:53 صبح
من میخواستم از این ترفند استفاده کنم که :

تعداد زیادی کلمات کلیدی در یک panel قرار بدم ولی اون رو Invisable کنم. پس چون panel به صورت Runat Server هست فایده ای نداره.

حالا اگه از div استفاده کنیم میشه از این ترفند استفاده کرد؟:متفکر:

spranza804
جمعه 20 اسفند 1389, 16:47 عصر
اگه می خواهید div دیده نشود، style="display:none" را به آن اضافه کنید. البته اگه منظورتون از کلمات کلیدی، برای موتور های جستجو هست، که باید از متا تگ ها استفاده کنید.

mehdi-ghafari
شنبه 21 اسفند 1389, 02:47 صبح

تعداد زیادی کلمات کلیدی در یک panel قرار بدم ولی اون رو Invisable کنم. پس چون panel به صورت Runat Server هست فایده ای نداره.

جناب Chabok که گفتن کنترلهای دات نت به تگهای html رندر میشن و اگر invisible باشن دیگه به تگ html رندر نمیشن. پس دیگه به مرورگر ارسال نمیشن و حجم نمیگیرن.
در ضمن تگهای html مثل div تو خود مرورگر رندر میشن و مسلما مقداری حجم میگیرن. مگر اینکه اونا رو server side کنید با صفت runat="server" که بازم جواب بر میگرده به خط بالا که گفتم

alonemm
شنبه 21 اسفند 1389, 12:11 عصر

این روشی که شما میخواید ازش استفاده کنید برای افزایش رنگینگ یا (seo) جستجوگر هایی همانند گوگل این خصیصه نمایش رو در بالاترین تگ برسی میکنند که true باشه و احتمالا اسپم میشه.
(جستجوگر ها رو گول نزنید......)

موفق باشید.