PDA

View Full Version : مبتدی: عوض کردن آیکون فایل access

hf.farhadi
چهارشنبه 18 اسفند 1389, 22:51 عصر
سلام دوستان :
من تازه عضو این سایت شده ام و از پیوستن به جمع شما خیلی خوشحالم .

میخواستم آیکون اصلی access را عوض کنم به طوری که با یک نگاه مشخص نشود فایل access است.
البته درون خود پایگاه آیکون را عوض کرده ام و فقط آیکون فایل مانده که میخواهم با کمک شما دوستان انجام دهم.

با تشکر از زحمات شما و سایت بسیار خوبتان

bita_ziba77
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 08:14 صبح
با سلام
شما هنگام تحويل فايل خود به كاربر / مشتري سعي نماييد از نرم افزارهاي setup ساز و يا access Developer استفاده نماييد كه اولا نياز به نصب نرم افزار office در كامپيوتر مورد نظر نباشد و همچنين آيكون مورد نظر خود را (در Desktop) جايگزين آيكون اكسس نماييد.

با تشكر

hf.farhadi
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 20:41 عصر
با سلام
كامپيوتر مورد نظر با توجه به نیازهای متفاوت نرم افزار office را نصب شده دارد و چون در محیط تحت شبکه فعالیت میشود امکان نصب و استفاده از نرم افزارهای ذکر شده نیست.

mahdi_107
جمعه 20 اسفند 1389, 14:23 عصر
از گزينه Tools -> startup در قسمت application icon آيكون مورد نظر را انتخاب نماييد

hf.farhadi
جمعه 20 اسفند 1389, 23:30 عصر
با سلام

گزينه Tools -> startup در قسمت application icon آيكون فرمها و گزارشات داخل محیط اکسس را تغییر میدهد اما من میخواستم آیکون فایلی راتغییر دهم که هنوز باز نشده و وارد محیط اکسس نشده است.

payman_xxp
شنبه 21 اسفند 1389, 09:16 صبح
با سلام

گزينه Tools -> startup در قسمت application icon آيكون فرمها و گزارشات داخل محیط اکسس را تغییر میدهد اما من میخواستم آیکون فایلی راتغییر دهم که هنوز باز نشده و وارد محیط اکسس نشده است.

سلام

یا آیکون اکسس در ویندوز باید عوض بشه، ایرادش اینه که تمام فابلهای اکسس آیکونشون عوض میشه.

یا فایل اصلی رو در مسیر دیگه ای بزارید و یه short cut ار فایلتون در دسکتاپ بزارید و هر آیکونی خواستید بهش بدید.
موفق باشید.

داشت یادم میرفت، دلم واسه همدان یه ذره شده، گنجنامه، آبشار، میدان میشان و پناهگاهش، بوعلی، شیرسنگی، هگمتانه و..... یه امامزاده یادمه وسط یه میدون بود چی بود اسمش؟ میمیرم واسه گویشتون. یادش بخیر، دلمو هوایی کردی دوست عزیز

hf.farhadi
شنبه 21 اسفند 1389, 18:36 عصر
با سلام

ممنون از جوابتون و همچنین از ابراز علاقه و محبتتون ، من هم مخلص همه آذریها هستم حقیقتش اسم امامزادرو منم نمیدونم