PDA

View Full Version : سوال: Attach نکردن بانک بعد از نصب برنامه

armira
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 09:41 صبح
سلام
میدونم که این موضوع تکراریه ، اما هر چه گشتم جواب کاملی پیدا نکردم . اما خواهش می کنم کمک کنین . فوریه.
راستش من یه برنامه به زبان دلفی نوشتم، اولش سوالم این بود که یه برنامه setup سازی می خوام که خودش sql رو نصب کنه که دوستان پیشنهاد دادن از instal shield استفاده کنم . حالا سوال مهم ترم اینه که چه کار کنم که مشتری بعد از نصب برنامه مجبور به attach کردن بانک نباشه. خواهش می کنم کمک کنین.

soheila_1643
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 09:55 صبح
سلام
اتچ رو که مشتری نباید انجام بده... در اولین فرم برنامه تون با استفاده از کوئری اتچ کردن دیتابیس به اس کیو ال خوتون اینکارو انجام بدید. اگه سوالی راجع به کوئری مربوطه داشتین در خدمتم

armira
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 10:16 صبح
اتچ رو که مشتری نباید انجام بده... در اولین فرم برنامه تون با استفاده از کوئری اتچ کردن دیتابیس به اس کیو ال خوتون اینکارو انجام بدید.
سلام .
قبول ، اما اولین فرم برنامه وقی بانک اتچ نشده باشه که باز نمی شه و پیغام خطا میده.
ضمنا" اگه تو اولین فرم برنامه این کار انجام بشه ، تو هر بار باز شدن برنامه این کارو میکنه .
ممنون میشم اگه کمک کنید.

mustafa13
دوشنبه 08 فروردین 1390, 21:32 عصر
سلام
اتچ رو که مشتری نباید انجام بده... در اولین فرم برنامه تون با استفاده از کوئری اتچ کردن دیتابیس به اس کیو ال خوتون اینکارو انجام بدید. اگه سوالی راجع به کوئری مربوطه داشتین در خدمتم

ممکن بیشتر توضیح بدین