PDA

View Full Version : کدنویسی برای hyperlinkfield در گریدویو

میلاد قاضی پور
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 19:40 عصر
سلام . میخوام محتوای فیلدی از گریدویو ام رو بعد از کلیک روی هایپرلینکفیلد در سطر مربوطه در یک لیبل نمایش بدم . برای اینکه به زبان سی شارپ بتونم براش کدبنویسم راهی وجود داره یا اینکه از روش دیگه ای باید استفاده کنم ؟

b.paseban
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 19:48 عصر
سلام بر شما.
برای اینکار شما میتونی به وسیله fincontrol به اون فیلد مورد نظر دسترسی پیدا کنی و اون رو بخونی.
حالا اگر به صفحه دیگه ای برین و به مقادیر قبل دسترسی نداشته باشین باید مقدار مورد نظر رو داخل یه viewstate بریزی و اون رو توی مقصد بخونی.

raziee
پنج شنبه 19 اسفند 1389, 21:52 عصر
حالا اگر به صفحه دیگه ای برین و به مقادیر قبل دسترسی نداشته باشین باید مقدار مورد نظر رو داخل یه viewstate بریزی و اون رو توی مقصد بخونی.
صفحه ی مبدا و مقصد و ViewState یعنی چی؟
میشه توضیح بدید که در صفحه ی PageA.aspx چطور میشه به ViewState صفحه ی PageB.aspx دسترسی داشت؟
به نظرتون این کار امکانپذیره؟

asif1358
جمعه 20 اسفند 1389, 04:27 صبح
دوست گرامی
نیازی به ViewState و... نیست؛ کافی است هایپرلینک خود را درست تنظیم کنی؛ به طور مثال

<asp:HyperLinkField DataNavigateUrlFields="FieldName" DataNavigateUrlFormatString="Page2.aspx?f={0}" Text="پاسخ"

asif1358
جمعه 20 اسفند 1389, 04:30 صبح
دوست گرامی
نیازی به ViewState و... نیست؛ کافی است هایپرلینک خود را درست تنظیم کنی؛ به طور مثال

<asp:HyperLinkField DataNavigateUrlFields="FieldName" DataNavigateUrlFormatString="Page2.aspx?f={0}" Text="پاسخ"

awwex2007
جمعه 20 اسفند 1389, 10:10 صبح
سلام.بهتر ین راه اینع که شما از روش این دوستموندر بالا گفتند مقدار لینک رو تنظیم کنید تا در ارسال کوئری استرینگ به صفحه بعد فقط آی دی فیلد مورد نظر رو ارسال کنی و در صفحه بعد دوباره با اتصال از پایگاه داده تما مقادیر مورد نیاز و فیلتر جدول به وسیله آی دی بدست بیاری و به هر چی میخوای نسبت بدی!
<asp:HyperLinkField DataNavigateUrlFields="id"
DataNavigateUrlFormatString="~/admin/message.aspx?idmessage={0}"
DataTextField="subject" HeaderText="عنوان پیام" >
اگه به این کد خوب نگاه کنی میبینی هنگام کلیک بر روی لینک در فیلد آی دی پیمایش میکنه و آی فیلد مورد نظر رو در کوئری استرینگ میفرسته .
موفق باشی.

میلاد قاضی پور
جمعه 20 اسفند 1389, 10:31 صبح
:ناراحت:
میخوام محتوای فیلدی از گریدویو ام رو بعد از کلیک روی هایپرلینکفیلد در سطر مربوطه در یک لیبل نمایش بدم
میخوام محتوای فیلدی از گریدویو ام رو بعد از کلیک روی هایپرلینکفیلد در سطر مربوطه ، در یک لیبل نمایش بدم
کاری به صفحه جدید و ویواستیت و ... ندارم عزیزان . من برای کدنویسی برای هایپرلینکفیلد راهنمایی خواستم .

Behrang_a
شنبه 21 اسفند 1389, 08:11 صبح
فکر کنم بهتره با LinkButton این کار رو بکنی بعد تو کنترل Gridview اون رویدادی رو که میخوای انجام شه به دکمه اختصاص بده.

میلاد قاضی پور
شنبه 21 اسفند 1389, 11:05 صبح
من از این روش استفاده کردم ... درون تگهای تمپلیت فیلد و آیتم تمپلیت یک کنترل هایپرلینک قرار دادم. درواقع برای هر نوع کنترلی که میخوایم کدی براش بنویسیم میشه از این روش استفاده کرد .