PDA

View Full Version : سوال: اجرای یک تکه کد در صورت کلیک بر روی submit یا button

iradata
جمعه 20 اسفند 1389, 00:49 صبح
سلام

می خواستم بدونم که چه طور میشه که یک تکه کد فقط در صورت کلیک بر روی submit یا button اجرا شود ؟

hamedfarahabady
جمعه 20 اسفند 1389, 08:22 صبح
سوالتون خیلی واضح نیست ولی فکر می کنم جوابتون این باشه که یک فرم درست کنین و اکشن فرم را اون تکه کد انتخاب کنید

mtchabok
جمعه 20 اسفند 1389, 09:20 صبح
عزیزم اگه منظورتون از کد ، کد php هس که باید بگم که php سمت سرور هس نه سمت کلاینت و برای اینکار هم میتونید از آژاکس استفاده کنید ولی اگه منظورتون سمت کلاینت بود و کد هم منظورتون جاوا اسکریپت بود باید در بلاک دکمه تون onClick رو اضافه کنید و کد رو درش قرار بدید .

binyaft
جمعه 20 اسفند 1389, 09:29 صبح
if(isset($_POST['btn_name'])) echo '...... ';

iradata
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 00:22 صبح
سلام

این امکان وجود داره که داخل رویداد onclick کد php نوشت ؟

iradata
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 15:02 عصر
کسی نمیتونه به این سوال جواب بده ؟؟!!

Unique
جمعه 10 شهریور 1391, 00:17 صبح
چرا دوست عزیز همه میتونند ! من احساس میکنم شما php را با asp .net یا برنامه های Desktop مقایسه میکنید یا ازش انتظار دارین ! onclick یک رویداد سمت Client هستش و شما توس فقط میتونین کد جاوا اسکریپت بنویسین که با click کردن کاربر اجرا بشه ! اگه میخواین یک اسکریپت php در زمان click شدن یک button اجرا بشه باید از ajax استفاده کنید یعنی یک کد جاوا اسکریپت را اجرا کنید که یک اسکریپت php را از سمت سرور صدا میزنه و مقدار برگشتیش را به شما بر میگردونه ! بدون اینکه صفحه navigate یا refresh بشه ! چیزی که من از صحبت های شما فهمیدم این بود مگه اینکه منظورتون چیز دیگه ای باشه.

توجه : هر چی دقیق تر و کامل تر سوالتون را مطرح کنین زودتر به جواب میرسین