PDA

View Full Version : فایلهای مانیفست

amirhosein
شنبه 12 شهریور 1384, 00:19 صبح
با سلام . توی یکی از تاپیکها مطلبی در مورد مانیفست خوندم . لطفاً اگه کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه . آیا این فایلها با xml ارتباطی دارن؟با تشکر

حامد مصافی
شنبه 12 شهریور 1384, 01:40 صبح
سلام

مانیفست یک فایل در فرمت xml است کنترل ها را برای استیل دهی به ویندوز معرفی می کند
فایل زیر رو به پروژه اضافه کنید
اگه همه چیز به خوبی پیش بره برنامه شما در محیط های ایکس پی تم محیط را به خود خواهد گرفت

amirhosein
شنبه 12 شهریور 1384, 11:53 صبح
از راهنماییتون ممنون .

نعیم رضاییان
یک شنبه 13 شهریور 1384, 16:20 عصر
سلام
میشه بگید باید از این چه جوری استفاده کنیم
مرسی

حامد مصافی
یک شنبه 13 شهریور 1384, 17:15 عصر
از منوی Project گزینه Add File... را انتخاب کنید
یا Ctrl+D را فشار دهید
سپس این فایل رو انتخاب کنید
تموم شد

mkbo_webmaster
جمعه 04 فروردین 1385, 20:46 عصر
آیا میتوان با استفاده از این ابزار ، کامپوننت toolbar را در ویژوال بیسیک 6 تغییر شکل داد ؟
مرسی

mojtabco
یک شنبه 06 فروردین 1385, 02:33 صبح
دیدن این لینکم خالی از لطف نیست
http://www.mahdisoft.5gigs.com/Programing/Articles/XP_Visual_Styles/Adding_XP_Visual_Styles_to_Your_Visual_Basic_Appli cation.html

yavari
یک شنبه 06 فروردین 1385, 09:39 صبح
سلام
آقای BlackDal
میشه یه Example بذارید:خجالت: :خجالت: :خجالت:
ممنون

mkbo_webmaster
یک شنبه 06 فروردین 1385, 14:48 عصر
با عرض تشکر از آقا مجتبی بخاطر اطلاعات سایتشون.
برای من بسیار سودمند بود.
به من کمک بزرگی کرد.
ولی یه مشکل، من اگه بخوام فایل xml مورد نظر رو جوری تغییر بدم که اشیاء داخل mscomctl.ocx رو به شکل windows style در بیاره باید چیکار کنم ؟
توی سایت مایکروسافت هم رفتم گشتم چیزی پیدا نکردم.
لطفا کمکم کنید.
مرسی

mkbo_webmaster
یک شنبه 06 فروردین 1385, 14:54 عصر
راستی من یک امتحان با فایل مانیفِست کردم که خیلی جالب بود. گفتم بهتره شما هم بدونید !
تجربه خوبیه.
من قبلا با برنامه wise installer یک setup بسیار قوی نوشته بودم. ولی نگران ظاهر اون بودن که خیلی جواده و سبک نمایشی اون windows xp style نیست.
وقتی این مطلب مانیفست رو یاد گرفتم. سریع رفتم و کنار فایل اصلی setup این برنامه فایل مانیفستی برای اون ساختم بدون اینکه ساختار داخلی setup خودم رو دست زده باشم.
بعد پس از اجرا برنامه نصب در این حالت شکه شدم و با تعجب دیدم که شکل ظاهری اون خیلی عالی شده ....

(یه تقاضا از اونائی که این متن رو میخونن دارم. اگه میشه یه امتیاز به من بدین تا حداقل عابروی ما توی این جمع نره ، بازم متشکرم)

mkbo_webmaster
یک شنبه 06 فروردین 1385, 14:56 عصر
اگه میشه ، یک مرجع به من معرفی کنید که بتونم با استفاده از اون فایل xml مربوط به مانیفست رو با توجه به نوع شیء تغییر ساختار بدم.
(با آرزوی موفقیت برای تمامی برنامه نویسان گرامی در تمامی عرصه ها)