PDA

View Full Version : سوال: تاثیر تنظیمات سرور هاست در بروز Error

Ehsan Valinouri
شنبه 21 اسفند 1389, 20:37 عصر
با سلام.
احیرا هاست وب سایت بنده سرور سایت را تغییر داد و پس از این جابه جایی سرور سایت دچار مشکلات عدیده ای گردید در جالی که قبل از جا به جایی عاری از هر اشکالی بود. شکل اشکالات بدین گونه است که سایت مدتی UP است اما بعد از چندی گشتن در آن، با ارور هایی مانند ارور هایی که در زیز آمده رو به رو شده و برای مدت کوتاهی Down می شودو سپس بعد از حدود 15 دقیقه دوباره سایت بالا می آید. پشتیبانی هاست میگوید در Event Log دیده اند که سایت پیغامهای خطاهای بسیار زیادی می دهد و احتمالا ریست می شود در حالی که من در سرور قبلی با چنین مشکلاتی مواجه نبودم

بعضی از این اشکالات:

Timeout expired. The timeout period elapsed prior to completion of the operation or the server is not responding.
Unable to cast object of type 'System.Int32' to type 'System.String'.
و اشکالات دیگری شبیه به اینکه چنین فیلدی در دیتابیس موجود نیست و غیره

صرف نظر از اشکالات دیتابیسی که در این مقال نمی گنجد میخواهم از این بابت مطمئن شوم که آیا اساساً معنی ارور های فوق این است که وب سایت من اشکالاتی داشته است که در یک سرور بروز نکرده ولی می تواند در سرور دیگری بروز نماید؟ یعنی اساساً ارور می تواند بسته به تنظیمات سرور، در یک سرور روی دهد و در سرور دیگری با تنظیمات متفاوت روی ندهد؟ چاره این مشکلات چیست؟

Ehsan Valinouri
یک شنبه 22 اسفند 1389, 19:31 عصر
دوستان کسی نظری نداره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

alonemm
دوشنبه 23 اسفند 1389, 13:26 عصر
با سلام.
احیرا هاست وب سایت بنده سرور سایت را تغییر داد و پس از این جابه جایی سرور سایت دچار مشکلات عدیده ای گردید در جالی که قبل از جا به جایی عاری از هر اشکالی بود. شکل اشکالات بدین گونه است که سایت مدتی UP است اما بعد از چندی گشتن در آن، با ارور هایی مانند ارور هایی که در زیز آمده رو به رو شده و برای مدت کوتاهی Down می شودو سپس بعد از حدود 15 دقیقه دوباره سایت بالا می آید. پشتیبانی هاست میگوید در Event Log دیده اند که سایت پیغامهای خطاهای بسیار زیادی می دهد و احتمالا ریست می شود در حالی که من در سرور قبلی با چنین مشکلاتی مواجه نبودم

بعضی از این اشکالات:

Timeout expired. The timeout period elapsed prior to completion of the operation or the server is not responding.
Unable to cast object of type 'System.Int32' to type 'System.String'.
و اشکالات دیگری شبیه به اینکه چنین فیلدی در دیتابیس موجود نیست و غیره

صرف نظر از اشکالات دیتابیسی که در این مقال نمی گنجد میخواهم از این بابت مطمئن شوم که آیا اساساً معنی ارور های فوق این است که وب سایت من اشکالاتی داشته است که در یک سرور بروز نکرده ولی می تواند در سرور دیگری بروز نماید؟ یعنی اساساً ارور می تواند بسته به تنظیمات سرور، در یک سرور روی دهد و در سرور دیگری با تنظیمات متفاوت روی ندهد؟ چاره این مشکلات چیست؟
در مورد گزینه اول که به علت اجرای یک پروسه بین برنامه شما و پایگاه اطلاعاتی که جوابش در بازه زمانی زیاده تاخیر داشته بوجود میاد.درمورد گزینه دوم هم میتونه از کدنویسی شما باشه.

Ehsan Valinouri
دوشنبه 23 اسفند 1389, 21:41 عصر
بله، علت ارور ها برای خودم هم مشخص هست اما مشکل اینجاست که این ایرادات در سایت به صورت لوکال روی نمی دهد، همچنین در سرور قبلی سایت هم این ارور ها رخ نمی داد در حالی که در تمام این موارد سورس یکی است.