PDA

View Full Version : سوال: تغییرات در sql بعد از connect شدن در visual

mehrdad85
یک شنبه 22 اسفند 1389, 11:09 صبح
سلام

دوستان من داخل فرم هام با استفاده از یک sqldatasource به sql server وصل شدم و خلاصه یه سری داده گرفتتم و یا ثبت کردم
الان به این نتیجه رسیدم که باید DataBase یکم تغییر بکنه
رفتم و تغییرات را اعمال کردم و ذخیره هم کردم
visual را دوباره باز کردم و از طریق server explorer اتصال به دیتابیس را refresh کردم حتی به صورت دستی یک بار قطع کردم دوباره وصل کردم اما هنوز وقتی از طریق خصوصیت insert command اون sqldatasource رجوع میکنم همچنان همون جدول قبلی با همون فیلد 9ها را نشون میده و هیچ تغییری در نام فیلد ها و یا فیلد های حذف شده یا اضافه شده ایجاد نشده

ممنونتون میشم راهنمایی بفرمایید

Behrang_a
یک شنبه 22 اسفند 1389, 11:17 صبح
کلا دیتابیس رو عوض کردی آخر سر ؟
اگر سورس رو دستی درست نکردی و یک DataSource رو انداختی رو صفحه ، دوباره این کار رو انجام بده که دستورات Insert , Select , Delete رو دوباره بسازه

mehrdad85
یک شنبه 22 اسفند 1389, 11:25 صبح
آره دیگه!!
چکار کنم خوب؟
شما خودت در جریان هستی که مدت هاست که درگیر یه ارور ساده هستم کارم داره میره زیر سوال:گریه:

بله عزیز عوض کردم
حالا حتما باید از نو این کارو بکنم؟
اخه شما که نمیدونی!!!
نزدیکه 50 تا فیلد را باید ست کنم
تازه اگه این وسطا هم اشتباهی بشه دیگه واویلا واویلا....

به هر حال ممنون که پیگیری میکنی

Behrang_a
یک شنبه 22 اسفند 1389, 11:33 صبح
خوب راه سختش اینه که خود اون صفحه aspx رو باز کنی اونجایی که تگ های دیتاسورس هست زیرش دستورات Insert,Select, Delete هست میتونی دستی درستش کنی بعد اولی رو که درست کردی کپی پیست کن همه جای برنامه:لبخندساده:

mehrdad85
یک شنبه 22 اسفند 1389, 14:04 عصر
اوکی
دوباره از نو ست کردم چون دیگه حوصله این نبود که حتی ندونم مشکل از کجا هست که دنبال راه حل بگردم
اما فعلا جای دیگه به مشکل برخورده
تغییر دادن database بعد از طراحی فرم ها این عواقب را هم داره!!!1

Behrang_a
یک شنبه 22 اسفند 1389, 14:26 عصر
اوکی
دوباره از نو ست کردم چون دیگه حوصله این نبود که حتی ندونم مشکل از کجا هست که دنبال راه حل بگردم
اما فعلا جای دیگه به مشکل برخورده
تغییر دادن database بعد از طراحی فرم ها این عواقب را هم داره!!!1

برنامه نویسی حالش به همین چیزاست دیگه :لبخند: