PDA

View Full Version : آموزش: اتاچ - افزودن - حذف - ویرایش - جستجو داده ها در اس کیو ال

alimanam
یک شنبه 22 اسفند 1389, 14:40 عصر
با سلام

دوستان هر روز حداقل 3 یا 4 تا پیغام راجب به این موضوع رو دارن که مثلاً نحوه یکی از مسائل عنوان تاپیک رو مشکل دارن . هرچی هم میگم جستوج کن حداقل 20 مورد ( تاپیک ) مفید در این زمینه هست باور نمیکنن که هیچ کلاً .....

برآن شدم که خودم برای بانک اس کیو ال یه نمونه کامل بنویسم ....

http://up.iranblog.com/images/wizl4vt9m5zzv1qk7xwo.png

امیدوارم دیگه پیغامی تکراری ارسال نشه که با عرض پوزش قبلی جواب نمیدم چون مسئله داره کمی لوث میشه .

موفق باشید ./

Hossis
یک شنبه 22 اسفند 1389, 18:34 عصر
با سلام
دوستان هر روز حداقل 3 یا 4 تا پیغام راجب به این موضوع رو دارن که مثلاً نحوه یکی از مسائل عنوان تاپیک رو مشکل دارن . هرچی هم میگم جستوج کن حداقل 20 مورد ( تاپیک ) مفید در این زمینه هست باور نمیکنن که هیچ کلاً .....
امیدوارم دیگه پیغامی تکراری ارسال نشه که با عرض پوزش قبلی جواب نمیدم چون مسئله داره کمی لوث میشه .

موفق باشید ./
تا وقتی وضعیت سایت به این صورته (که تاپیکها رو دسته بندی جزئی نمی‌کنند) قضیه از همین قراره
احتمالا همین تاپیک هم پس از چندی به تاریخ بپیونده!!

hero4000
دوشنبه 23 اسفند 1389, 13:14 عصر
جناب Alimanam ميگم چطوره که آدرس اين تاپيک رو توي امضاتون بذاريد تا ديگه ملت پيام نفرستند

alimanam
دوشنبه 23 اسفند 1389, 20:58 عصر
با سلام

جناب Alimanam ميگم چطوره که آدرس اين تاپيک رو توي امضاتون بذاريد تا ديگه ملت پيام نفرستند دوست خوبم من قبلاً هم چک کردم توی نمونه امضا دیگه نمیتونم چیزی رو اضافه کنم ( قبلاً میشد الان متاسفانه نمیدونم چرا سایت اجازه نمیده ) در ثانی دوستانی که درخواست های مشابهی دارن یه راست قبل از اینکه حتی نمونه امضای شخص مورد نظر رو نگاه کنن حداقل 4-5 بار سوال رو تکرار کردن اکثراً هم که حتی یادشون میره زحمت تشکر در حد فشردن یه کلیک رو انجام بدن واقعاً حیف وقتی که صرف فشردن کلیدهای صفحه کلید جهت نوشتن کدهای نوشته شده میکنم ( البته حساب اکثر دوستان گلم جداست )

http://up.iranblog.com/images/r6zkjxlscsqt7slgzpqs.png
:قهقهه:

در کل مرسی از راهنمائیتون .

seyed ehsan
سه شنبه 24 اسفند 1389, 00:14 صبح
من ویژوال استودیو 2010 دارم . نمی تونم این نمونه ای رو که شما قرار داددید رو باز کنم . خیلی بهش نیاز داشتم معلومه که خیلی کامله . میگه ساپورت نمیکنه . یعنی مشکل چیه ؟

conroe7000
چهارشنبه 10 فروردین 1390, 17:37 عصر
باز مشه و لی کلاس گذاشتن آقا
مرد حسابی زحمت کشیدی اما این پروزه به چه درد می خوره
دستورات رو فانکشن کردن تو یه رفرنس گذاشتی
فقط فراخوانی کردنشو می خواستی یاد بدی
در کل این پروژه انحصار اقای alimanam هستش و به درد یاد گیری نمی خوره

mansourii
چهارشنبه 10 فروردین 1390, 19:20 عصر

چرا جوش آوردی؟
کجاشو متوجه نشدی رفیق؟
این سورس کاملا واضحه!؟:متفکر:

alimanam
چهارشنبه 10 فروردین 1390, 20:05 عصر
با سلام

جالبه :قهقهه: حرفاتون کلی باعث خنده بنده شد خدا بهتون طول عمر همراه با عزت بده :بوس:

موفق باشید ./

محسن شامحمدی
پنج شنبه 11 فروردین 1390, 14:52 عصر

جالبه :قهقهه: حرفاتون کلی باعث خنده بنده شد خدا بهتون طول عمر همراه با عزت بده :بوس:

موفق باشید ./

علی جان بنده خدا راست می گه دیگه.
شما یک Dll ساختی به نام ManamSql که تمامی کدها و توابع در اون هستش و توی برنامه اصلی فقط از اون توابع استفاده می کنی.
من نمی گم شما وظیفه داری که سورس اون Dll رو هم بذاری،فقط می گم چقدر خوب می شد که دوستان سورس Dll رو هم داشته باشن چون اصل قضیه اونه.
بازم از زحمات بی دریغت ممنون علی جان

alimanam
پنج شنبه 11 فروردین 1390, 17:53 عصر
با سلام

علی جان بنده خدا راست می گه دیگه.

محسن جان از شما بعید بود شما دیگه چرا ... :اشتباه:

شما یک Dll ساختی به نام ManamSql که تمامی کدها و توابع در اون هستش و توی برنامه اصلی فقط از اون توابع استفاده می کنی.

عزیز کل این سورس و توابعی که میفرمائین 3 تاست و اگه یه ذره دقت میکردین چیز خاصی نداشت و نداره ( یه کانکشن و اتاچ کردن بانک ) دیگه سورس گذاشتن داره آخه ؟ !!! من حداقل خودم 7 - 6 مورد تو همین سایت مثال و نمونه سورس نوشتم و موجوده بقیه دوستان هم حداقل 100 مورد مثال میشه پیدا کرد . این دوستمون کلاً یا چیزی از بانک اطلاعاتی نمیدونست یا داشت شوخی میکرد که من مورد دوم رو برداشت کردم .

به هر حال بفرما اینم سورس : :قهقهه: ( البته میدونم ما رو گرفتی اما اشکال نداره شما عزیزی )

Imports System.Data.SqlClient
Public Class SQL

Public Function ConnectionString(ByVal dbpath As String, ByVal dbname As String, Optional ByVal uid As String = "", Optional ByVal pass As String = "") As String
Return ("Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=" & dbpath & "\" & dbname & ";Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True;Uid=" & uid & ";Pwd=" & pass & ";")
End Function
Public Function LoadData(ByVal dbPath As String, ByVal databasename As String, Optional ByVal sql As String = "Select * from Table1", Optional ByVal userID As String = "", Optional ByVal password As String = "") As DataTable
Try
Dim cnnString As String = "Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=" & dbPath & "\" & databasename & ";Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True;Uid=" & userID & ";Pwd=" & password & ";"
Dim ad As SqlDataAdapter
Dim dt As DataTable

ad = New SqlDataAdapter(sql, cnnString)
dt = New DataTable
ad.Fill(dt)
ad.Dispose()
Return dt
Catch ex As Exception
Return Nothing
End Try
End Function
Public Function ConnectionTester(ByVal dbPath As String, ByVal databasename As String, Optional ByVal userID As String = "", Optional ByVal password As String = "") As Boolean
Try
Dim cnn As New SqlConnection("Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=" & dbPath & "\" & databasename & ";Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True;Uid=" & userID & ";Pwd=" & password & ";")
If cnn.State = ConnectionState.Closed Then cnn.Open()
Return True
Catch ex As Exception
Return False
MsgBox(Err.Description)
End Try
End Function

Public Sub About()
MsgBox("Coding By : Ali Dakhilzadeh", MsgBoxStyle.Information)
End Sub
End Class