PDA

View Full Version : ارتباط دو کامپیوتر از طریق مودم به مودم

y_f
شنبه 12 شهریور 1384, 11:03 صبح
با سلام

برای ارتباط دو کامپیوتر با مودم و خط تلفن چه راههایی رو پیشنهاد میکنین.خودم با اینکامینگ کانکشن آخرش تنونستم موفق بشم.چون بعد از dial کردن دو مودم مرحله آخر شناخت یوزر گیر داد ومیگه که یوزر رو نمیشناسه .مراحل ساخت incoming رو هم به دقت و درست انجام دادم ولی آخرش جواب نگرفتم.

دوستانی که میتونن در مورد اینکامینگ کمک کنند لطفا راهنمایی کنند .ضمنا اگه راه دیگه ای هم وجود داره لطفا ارئه بفرمایید.

با تشکر

mRizvandi
شنبه 12 شهریور 1384, 12:42 عصر
سلام

کاربری که باهاش وصل شدی حتما باید در سمت مقابل تعریف شده باشه. در غیر اینصورت امکانپذیر نیست. بد نبود اگر پیغام خطا رو هم می ذاشتی ببینیم.

y_f
یک شنبه 13 شهریور 1384, 15:49 عصر
سلام

کاربری که باهاش وصل شدی حتما باید در سمت مقابل تعریف شده باشه. در غیر اینصورت امکانپذیر نیست. بد نبود اگر پیغام خطا رو هم می ذاشتی ببینیم.

دوست عزیز: من اول یک کاربر در کامپیوتر مقصد درست کردم مثلا به نام test و این اکانت رو عضو ریموت و ادمین کردم.حالا با این کاربرمیخوام وارد بشم که جواب نمیده.

mRizvandi
سه شنبه 15 شهریور 1384, 17:59 عصر
سلام
در مشخصات کاربر دو Tab با نامهای DialIn و Remote Control هست آیا تنظیمات این دو قسمت انجام شده است؟

Electronic
سه شنبه 15 شهریور 1384, 21:56 عصر
کلمه ی عبور هم لازمه ها.

y_f
چهارشنبه 16 شهریور 1384, 12:13 عصر
سلام
در مشخصات کاربر دو Tab با نامهای DialIn و Remote Control هست آیا تنظیمات این دو قسمت انجام شده است؟

بله.اتفاقا در تب dial in و در قسمت بالا گزینه allow access رو انتخاب کردم .در تب remot دو چک باکس enable remot control و requirs users permission رو تیک زدم .

نمیدونم ایا تنظیمات دیگه ای هم میخواد یا نه؟

aghazadehir
یک شنبه 20 شهریور 1384, 23:09 عصر
یکی از راهای اتصال از طریق HyperTerminal می باشد که یک سمت شماره شخص را میگیرد بهد نفر بعدی بعد از شنیدن صدای زنگ گزینه ata را تایپ می کند و کلید Enter را فشار می دهد تا اتصال برقرار شود :تشویق:

cybercoder
پنج شنبه 24 شهریور 1384, 12:13 عصر
norton pc anywhere